سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
هرچند رسانه های خبری بیگانه فارسی زبان در پی مخدوش کردن ارزش های خلق شده توسط رزمندگان قهرمان ایران در جنگ تحمیلی هستند، اما شهدا بر اساس رسالتی که داشتند نه تنها در جبهه نبرد با دشمن جنگیدند بلکه در وصیت نامه هایشان نیز در پی شفاف سازی رفتارهای این دشمنا
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

نق نزنید، به وصیت‌نامه‌ها سر بزنید
 


هرچند رسانه‌های خبری بیگانه فارسی‌زبان در پی مخدوش کردن ارزش‌های خلق‌شده توسط رزمندگان قهرمان ایران در جنگ تحمیلی هستند، اما شهدا بر اساس رسالتی که داشتند نه‌تنها در جبهه نبرد با دشمن جنگیدند بلکه در وصیت‌نامه‌هایشان نیز در پی شفاف‌سازی رفتارهای این دشمنان بوده‌اند.

شهدا

حدود 30 سال از انجام عملیات «کربلای 4» می‌گذرد، اکنون‌که خبر کاوش پیکرهای 175 خط‌شکن و غواص عملیات کربلای 4 به مهم‌تریم خبر این روزها در سطح جامعه تبدیل‌شده است رسانه‌های بیگانه‌ای همچون BBC، VOA و manoto1 کارکرد شایعه‌سازی و تخریب ارزش‌های ملی و مقاومتی ملت ایران را به روش‌های گوناگون اما منطبق باهم در دستور کار خود قرار داده‌اند.

در چنین شرایط شبهه‌ناکی، شهیدان شاهد پیرو مکتب امام خمینی (ره) بنا به بصیرت و دوراندیشی‌ای که داشته‌اند در وصیت‌نامه‌هایشان به مسئله شایعه‌سازی و شایعه‌پراکنی پرداخته‌اند تا حجاب از چهره منافقان و دشمنان ایران اسلامی برملا کنند. در همین راستا به‌مرور بخشی از وصیت‌نامه چهار شهید دوران دفاع مقدس خواهیم پرداخت:

1. شهید «محمدعلی تک» در وصیت‌نامه‌اش خطاب به شایعه‌سازان گفته است: نه، ما مردم کوفه نیستیم و امام عزیز را تنها نمی‌گذاریم و باید در عمل ثابت کنیم و امروز روز عمل است. ای منافقین کوردل، موشان روز و خفاشان شب، بدانید همان‌طوری که در طول تاریخ نتوانستید کاری کنید، مگر اینکه آتش خود را شعله‌ورتر کنید هم در این دنیا و هم در آخرت.

مرتب نشستید برعلیه این فرزندان راستین اسلام «نِق» زدید که این‌ها می‌روند برای پول و چیزهای دیگر و مرتب نشستید برعلیه انقلاب شایعه ساختید


و ای کسانی که شایعه درست می‌کنید که این‌ها مرا بازور به جبهه می‌فرستند، بدانید که ما با چشمانی باز و قدم‌های استوار و قلبی پر از محبت خدا و با آن عقیده‌ای که به آن ایمان‌داریم که فقط خدا است، می‌رویم.

2. شهید «رجب پریمی» در وصیت‌نامه‌اش شایعه‌سازان را این‌گونه مورد عتاب قرار داده است: پنج سال از جنگ می‌گذرد، حتی برای دیدن فاجعه‌ای که صدام به بار آورده است سری به جبهه‌ها نزدید و نیامدید از نزدیک ببینید که این فرزندان اسلام چه‌کار می‌کنند. مرتب نشستید برعلیه این فرزندان راستین اسلام «نِق» زدید که این‌ها می‌روند برای پول و چیزهای دیگر و مرتب نشستید برعلیه انقلاب شایعه ساختید.

شهدا

3. شهید «خلیل بیناباشی» هم نوشته است: ای امت شهیدپرور، هرچند این شخص، حقیر هستم که پیامی به شما بدهم، ولی بیدارباشید که از هر شایعه‌پراکنی و از هر چاپلوسی دشمنان اسلام نهراسید و بر خود فخر بورزید که در دوره‌ای هستید که به برکت رهبر انقلاب آگاه شده‌اید و از هر نظر به درجه‌ای رسیده‌اید که ملت‌های دیگر افسوس می‌خورند که چرا این رهبر را آن‌ها نداشتند.

4. - شهید «مهدی بداغی» نیز در وصیت‌نامه‌اش یادآور شده است: اما ای امت مسلمان از شما می‌خواهم که امام را تنها نگذارید و مواظب ضدانقلاب باشید که نکند باکارهایی از قبیل شایعه و ناامن کردن جو خواسته باشند نهال انقلاب را بخشکانند.

 

بخش فرهنگ پایداری تبیان


منبع: خبرگزاری ایسنا

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین