سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
ئیس برنامه ریزی منابع نیروی انسانی آموزش و پرورش با اشاره به روند پیگیری آزمون استخدامی آموزش و پرورش اعلام کرد: برنامه ها در حال مشخص شدن است و پس از طی مراحل اداری در اختیار سازمان مدیریت قرار می گیرد....
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

اولویت استخدام در آموزش و پرورش

رئیس برنامه ریزی منابع نیروی انسانی آموزش و پرورش با اشاره به روند پیگیری آزمون استخدامی آموزش و پرورش اعلام کرد: برنامه‌ها در حال مشخص شدن است و پس از طی مراحل اداری در اختیار سازمان مدیریت قرار می‌گیرد.

به گزارش پانا، محمد حسین سلیمی جهرمی با اشاره به روند پیگیری آزمون استخدامی این وزارت خانه اظهار داشت: در این خصوص برنامه‌ها مشخص شده و پس از تمام شدن در اختیار سازمان مدیریت قرار می‌گیرد تا تصویب شود.
وی گفت: پس از طی مراحل اداری و قطعی شدن جزئیات و نحوه برگزاری آزمون اطلاعات مورد نیاز علاقمندان بر روی سایت آموزش و پرورش قرار می‌گیرد. 

آثار تربیتی قصه گویی

وی پیرامون اولویت نیروهای پیش دبستانی در پذیرش این آزمون تصریح کرد: اولویت استخدام در آموزش و پرورش بر اساس نیاز است و هنوز میزان نیرو برای مناطق مختلف قطعی نشده است.
 
وی ادامه داد: در جذب نیرو برای دوره پیش دبستانی کسانیکه سابقه کار در این زمینه دارند در اولویت استخدامی وزارت آموزش و پرورش هستند.
 
سلیمی جهرمی با بیان اینکه در این آزمون تنوع رشته‌های مورد نیاز بالا خواهد بود، افزود: زمانیکه جزئیات آزمون اعلام شود میزان نیاز به هر رشته در مناطق مختلف روشن می‌شود و تمام رشته‌ها می‌توانند در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنند.
 
وی به باشگاه خبرنگاران گفت: طی هفته‌های آینده اطلاعات نهایی در خصوص برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش روی سایت این وزارتخانه قرار می‌گیرد.

 


مرکز یادگیری سایت تبیان

خبرگزاری پانا

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین