سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
مدیر کل مدارس غیر دولتی وزارت آموزش و پرورش گفت: با توجه به اینکه کلاس های فوق برنامه در مهر ماه و با تائید شورای نظارت استان ها باید صورت گیرد، دریافت هزینه کلاس فوق برنامه در هنگام ثبت نام ممنوع است.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

ممنوعیت دریافت هزینه کلاس فوق‌برنامه مدارس در هنگام ثبت نام 

ممنوعیت دریافت هزینه کلاس فوق‌برنامه مدارس در هنگام ثبت نام


 مدیر کل مدارس غیر دولتی وزارت آموزش و پرورش گفت: با توجه به اینکه کلاس های فوق برنامه در مهر ماه و با تائید شورای نظارت استان‌ها باید صورت گیرد، دریافت هزینه کلاس‌ فوق برنامه در هنگام ثبت نام ممنوع است.


مجتبی زینی وند با اشاره به جزئیات برگزاری ساعات فوق برنامه مدارس غیر دولتی اظهار کرد: هیچ مدرسه‌ای در هنگام ثبت نام حق دریافت هزینه فعالیت فوق برنامه ندارد چرا که فعالیت‌های فوق برنامه باید ابتدا به تایید شورای نظارت استانها برسد و سپس در اختیار مدارس قرار گیرد.  

وی ادامه داد: این امر نیز در مهر ماه صورت می‌گیردو مدارس نباید خود سرانه در هنگام ثبت نام اقدام به دریافت هزینه کلاس فوق برنامه کنند.  

زینی وند با بیان اینکه همچنین نوع کلاس فوق برنامه و میزان ساعات آن و ضرورت برگزاری آن از جمله مواردی است که باید با نظر شورای نظارت صورت گیرد به باشگاه خبرنگاران گفت: برگزاری کلاس‌های فوق برنامه در پایه‌های مختلف فرق می‌کند و باید در جهت تقویت بنیه علمی دانش‌آموزان باشد و لذا نمی‌توان به هر نوع فعالیتی، فوق برنامه مدارس گفت. 


منبع: خبرگزاری پانا

بخش سفیران تبیان

 

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین