سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی، عشق و علاقه در کار روابط عمومی و اطلاع رسانی را یکی از عوامل مهم موفقیت در کار روابط عمومی عنوان نمود و افزود: بدون تردید افرادی که با عشق و علاقه در کار روابط عمومی فعالیت می کنند موفق تر و تاثیر گذار
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

عشق و علاقه  یکی از عوامل مهم موفقیت در روابط عمومی  است

روابط عمومی

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی، عشق و علاقه در کار روابط عمومی و اطلاع رسانی را یکی از عوامل مهم موفقیت در کار روابط عمومی عنوان نمود و افزود: بدون تردید افرادی که با عشق و علاقه در کار روابط عمومی فعالیت می کنند موفق تر و تاثیر گذار تر خواهند بود.
به گزارش روابط عمومی،  معاون سیاسی امنیتی واجتماعی استاندار آذربایجان غربی در دیدار با اعضای هیات رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی های دستگاه های اجرایی که در محل استانداری ترتیب یافت با اشاره به اهمیت جایگاه روابط عمومی در ادارات و سازمانها و نقش آن در معرفی قابلیت ها و عملکرد دولت گفت: متاسفانه هنوز روابط عمومی ها جایگاه واقعی خود را پیدا نکرده اند و نگاه سازمانی به ساختار روابط عمومی ها محدود است.
رادفر با بیان اینکه از روابط عمومی ها انتظار داریم ارتباط دو سویه بین سازمان و بیرون سازمان را برقرار نمایند اضافه کرد: روابط عمومی ها با ایجاد ارتباط دوسویه سازمان و محیط و ارائه اطلاعات مورد نیاز در تصمیم سازی و تصمیم گیری مدیران نقش موثر ایفا کنند.
وی در ادامه سخنان خود ایجاد نشاط و امید در جامعه را توسط روابط عمومی ها مورد تاکید قرار داد و گفت: با انعکاس مطلوب عملکرد و برنامه های دولت به مردم می توان در جامعه احساس نشاط و امید را تقویت نمود و در این رابطه روابط عمومی ها نقش موثری می توانند ایفا کنند.
معاون سیاسی امنیتی واجتماعی استاندار آذربایجان غربی همچنین حرفه ای بودن و حرفه ای عمل کردن را از شاخصه های مهم یک روابط عمومی فعال و پویا دانست و گفت: برای رسیدن به یک روابط عمومی موثر و انجام کار های تیمی ، باید آموزش و پژوهش در راس اولویت ها و برنامه های شما قرار گیرد و در این زمینه استانداری آذربایجان غربی آماده است تا بستر های لازم را برای آموزش و فراگیری علوم روز در حوزه روابط عمومی را برای کارکنان این واحد از ادارات را فراهم نماید.
وی با تاکید بر لزوم تقویت جایگاه سازمانی روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان و تجهیز و بهره گیری از نیروهای توانمند و متخصص در این عرصه گفت: از شورای هماهنگی روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان می خواهم با احصاء موارد قانونی و مورد نیاز برای تقویت روابط عمومی ها تلاش کنند.
وی عشق و علاقه در کار روابط عمومی و اطلاع رسانی را یکی از عوامل مهم موفقیت در کار روابط عمومی عنوان نمود و افزود: بدون تردید افرادی که با عشق و علاقه در کار روابط عمومی فعالیت می کنند موفق تر و تاثیر گذار تر خواهند بود.
مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری آذربایجان غربی نیز در این دیدار با ارائه گزارشی از روند تشکیل و فعالیت چهارساله شورای هماهنگی روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان پرداخت و گفت: شورای هماهنگی روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان با هدف ارتقا و تقویت جایگاه روابط عمومی ها دستگاه های اجرایی و با مصوبه هیات دولت تشیل شده و در این مدت نیز اقدامات قابل قبولی را در این زمینه انجام داده است.
شیرازه محبت در ادامه به بیان برخی از مسائل و مشکلات روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان اشاره و افزود: درحال تدوین سند راهبردی روابط عمومی های آذربایجان غربی می باشیم که امیدواریم با تدوین و ابلاغ این سند راهبری بسیاری از مشکلات این حوزه برطرف شود.
در این جلسه اعضای شورای هماهنگی روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان مطالب و نکته نظرات خود را بیان کردند.

 

 

 

تنظیم: هومن بهلولی

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین