سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
طی مراسمی یحیی گل محمدی، علیرضا منصوریان، حسین فرکی و وحید شمسایی به عنوان برترین مربیان از نگاه کانون مربیان ایران انتخاب شدند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

گل محمدی و منصوریان در میان بهترین ها


طی مراسمی یحیی گل‌محمدی، علیرضا منصوریان، حسین فرکی و وحید شمسایی به عنوان برترین مربیان از نگاه کانون مربیان ایران انتخاب شدند.


منصوریان و گل محمدی

مراسم کانون مربیان فوتبال ایران دیروز جمعه در شهر اراک برگزار شد که در این جلسه ضمن معرفی برترین مربیان لیگ، از آنها تجلیل شد.

به نقل از تبیان ، در این مراسم یحیی گل‌محمدی سرمربی ذوب آهن به عنوان برترین مربی سال، علیرضا منصوریان سرمربی نفت تهران به عنوان برترین مربی لیگ و حسین فرکی سرمربی سپاهان به عنوان مربی ویژه انتخاب شدند. همچنین کوروش موسوی که با تیم فولاد نوین اهواز موفق به صعود به لیگ برتر شد به عنوان برترین مربی لیگ یک انتخاب شد.

 

وحید شمسایی هم که همراه تیم تاسیسات دریایی موفق به کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر فوتسال شده بود، به عنوان برترین مربی فوتسال از نگاه کانون مربیان ایران انتخاب شد.

در این مراسم از برترین مربیان هر استان در رده های پایه و بزرگسال تجلیل به عمل آمد.

پیام اینستاگرامی منصوریان به گل محمدی

علیرضا منصوریان با انتشار عکسی از خودش و یحیی گل محمدی در اینستاگرام، انتخاب او به عنوان بهترین مربی سال را تبریک گفت. منصوریان نوشته است: «یحیى جان دوست خوبم عنوان بهترین مربى سال رو از صمیم قلبم بهت تبریك می‌گم و بهترین‌ها رو در این مسیر سخت برات آرزومندم و خوشحالم از اینكه توانستیم راه را براى نسل جدید مربیان هموارتر كنیم. به امید سربلندی فوتبال ایران.»


بخش ورزشی تبیان

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین