سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
تیم ملی فوتبال بلژیک در دیداری دوستانه موفق شد فرانسه را با نتیجه پرگل چهار بر ۳ شکست دهد. کرواسی و صربستان نیز بردهای پرگلی برابر حریفان خود کسب کردند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

 نتایج دیدارهای دوستانه فوتبال جهان


تیم ملی فوتبال بلژیک در دیداری دوستانه موفق شد فرانسه را با نتیجه پرگل چهار بر ۳ شکست دهد. کرواسی و صربستان نیز بردهای پرگلی برابر حریفان خود کسب کردند.
برزیل و مکزیک

با پایان یافتن رقابت‌های باشگاهی در اروپا، تب فوتبال ملی بار دیگر بالا گرفت و تیم‌های اروپایی برای حضوری پرقدرت در انتخابی یورو ۲۰۱۶ و تیم‌های آمریکایی نیز برای آمادگی جام ملت‌های آمریکا در دیدارهایی دوستانه برابر حریفان خود به میدان رفتند.

در حساس‌ترین دیدار بلژیک تیم دوم رده بندی فیفا، در خانه فرانسه موفق شد با نتیجه ۴ بر ۳ به برتری برسد و میزبان جام ملت‌های اروپا را با شکستی سنگین روبرو کند.

حضور فرانسه در یورو ۲۰۱۶ به سبب میزبانی قطعی است ولی بلژیک هفته آینده باید در دیداری حساس در انتخابی یورو ۲۰۱۶ برابر ولز دیگر تیم مدعی گروه دیدار کند.

در دیگر دیدارها صربستان موفق شد با نتیجه ۴ بر یک آذربایجان را شکست دهد. در این دیدار برانیسلاو ایوانویچ دو بار و آدام لیاییچ و لازار مارکویچ برای صرب ها گلزنی کردند.

روسیه میزبان جام جهانی ۲۰۱۸ نیز موفق شد با نتیجه ۴ بر ۲ بلاروس را شکست دهد. همچنین کرواسی با ۴ گل جبل الطارق را از پیش روی برداشت.

تابلوی نتایج

روسیه ۴ – بلاروس ۲

کرواسی ۴ – جبل الطارق صفر

موریتانی یک – سنگال صفر

فرانسه ۳ – بلژیک ۴

بخش ورزشی تبیان

منبع : جهان نیوز

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین