سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
شرکت سن دیسک از کوچکترین حافظه فلش ۱۲۸ گیگابایتی «یو اس بی۳» دنیا رونمایی کرد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

کوچکترین فلش دنیا را ببینید

 


شرکت سن دیسک از کوچکترین حافظه فلش ۱۲۸ گیگابایتی «یو اس بی۳» دنیا رونمایی کرد.

فلش

 یکی از بزرگترین رقابت ها بین شرکت ها و کمپانی های مختلف را می توان در ساخت و تولید کوچکترین وسایل فناورانه دانست تا نه تنها توجه مخاطبان بیشتری را به خود جلب کنند بلکه بتوانند نام کمپانی خود را به عنوان پرچمدار به ثبت برسانند.

اکنون  SanDisk از کوچکترین حافظه فلش ۱۲۸ گیگابایتی USB ۳.۰ دنیا با نام SanDisk Ultra Fit ۱۲۸GB رونمایی کرده که حتی از یک سکه ده سنتی نیز کوچکتر است. این فلش  کوچک ۱۲۸ گیگابایت ظرفیت داشته و می تواند تا ۱۶ ساعت ویدئویی با رزولوشن  ۱۰۸۰ پیکسل را با سرعت ۱۳۰ مگابایت در ثانیه را در خود ذخیره کند. این فلش با قیمتی در حدود ۱۱۹ دلار عرضه خواهد شد.

فلش

 SanDisk به همراه این فلش و برای جلوگیری از دست یابی به اطلاعات شخصی  کاربران نرم افزاری با نام SecureAccess را نیز عرضه خواهد کرد. اطلاعات شخصی یا داده ها می توانند با رمزگذاری ۱۲۸ بیتی این نرم افزار روی فلش درایو ذخیره شوند در نتیجه به دلیل وجود رمز روی این فلش دسترسی آن محدود می شود. این فلش در حالی رونمایی شد که  SanDisk از حافظه های SSD اکسترنال خود نیز رونمایی کرد.

از دیگر محصولات جدید و متفاوت ارائه شده در این کمپانی می توان به فلش USB۳.۰ با حافظه ۲۵۶ را نام برد که بالاترین حجم در میان فلش های عرضه شده در این کمپانی را داراست

بخش دانش و زندگی تبیان

منبع : مهر

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین