سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
همزمان با اعیاد شعبانیه، سایت جدید کتابخانه دیجیتالی تبیان (نسخه آزمایشی) در دسترس کاربران قرار گرفت.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

رونمایی از سایت جدید کتابخانه تبیان

همزمان با اعیاد شعبانیه، سایت جدید کتابخانه دیجیتالی تبیان (نسخه آزمایشی) در دسترس کاربران قرار گرفت.

این سایت که بصورت واکنشگرا (responsive) طراحی گردیده است با هدف ارائه سرویس ها و خدمات بروز کتابخانه های دیجیتالی، بمدت یکماه بصورت آزمایشی در دسترس کاربران قرار گرفت.

کتابخانه دیجیتالی جدید تبیان که با ساختاری ساده در سه زبان فارسی، انگلیسی و عربی آماده گردیده به کاربران این امکان را می‌دهد تا با ایجاد انواع کتابخانه شخصی منابع دیجیتالی مورد نیاز خود را براساس سلیقه شخصی مدیریت و سازماندهی نمایند.

اتصال به پایگاه کنسرسیوم محتوای ملی، قابلیت تطبیق و تبادل متادیتا با سایر پایگاه ها براساس استانداردها و حرکت بین مدارک مرتبط از طریق مستند مشاهیر و موضوعی از دیگر سرویس های قابل توجه کتابخانه دیجیتالی تبیان است.

از دیگر ویژگی های این کتابخانه میتوان به کاربر محور بودن آن اشاره کرد که هر کاربری پس از ثبت نام می تواند منابع خود را علاوه بر افزودن به کتابخانه شخصی دراختیار سایر کاربران نیز قرار دهد.

همچنین کاربران با عضویت رایگان در این سایت میتوانند از خدمات و سرویس های دیگری نظیر « پرسش از کتابدار»، «فیش برداری و یادداشت زنی»، «نقدو بررسی توسط کاربر»، «سفارشی سازی منابع»، « مرور الفبایی و اصطلاحنامه ای منابع» و « اشتراک گذاری منابع با کاربران» بهره‌مند شوند.

گفتنی است، اپلیکیشن تلفن همراه کتابخانه نیز به‌زودی در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین