سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش گفت: 5 میلیون دانش آموز هدف سال آینده المپیاد ورزشی درون مدرسه ای است و در سال آینده تحصیلی خواهد بود .
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

هدف المپیاد ورزشی درون مدرسه ای در سال آینده جذب 5میلیون دانش آموز است .

هدف المپیاد ورزشی دورن مدرسه ای در سال آینده جذب 5میلیون دانش آموز است


معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش گفت: 5 میلیون دانش آموز هدف سال آینده المپیاد ورزشی درون مدرسه ای است و در سال آینده تحصیلی خواهد بود . 


مهزاد حمیدی اظهار داشت: المپیاد ورزشی درون مدرسه ای جزوء برنامه های موفق بوده با استقبال گسترده دانش آموزان و با هدف ایجاد نشاط و مدرسه محور کردن فعالیت ها انجام شد. 

 وی افزود: در سال تحصیلی جاری حدود 3 میلیون 500 هزار نفر در المپیاد ورزشی درون مدرسه ای شرکت کردند و این نشان دهنده استقبال خوب دانش آموزان ، مسئولان و والدین دانش آموزان از این طرح است . 

معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش خاطر نشان کرد: سال آینده تحصیلی جمعیت دانش آموزی 5 میلیونی را برای المپیاد ورزشی درون مدرسه ای در نظر گرفته ایم . 

المپیاد ورزشی درون مدرسه ای جزوء برنامه های موفق بوده با استقبال گسترده دانش آموزان و با هدف ایجاد نشاط و مدرسه محور کردن فعالیت ها انجام شد.

وی خاطر نشان کرد: کانون های درون مدرسه ای طرحی است که تابستان سال جاری به صورت پایلوت انجام می شود و از ابتدای سال تحصیلی جدید به مدارس ابلاغ می کنیم تا این کانون ها را تشکیل دهند. 

حمیدی گفت: هدف کانون های درون مدرسه این است که استعداد های ورزشی توسط مربیان تربیت بدنی در المپیاد ورزشی درون مدرسه ای شناسایی شوند و این دانش آموزان بتوانند برای آماده سازی خود در سانس دوم مدارس به فعالیت ورزشی بپردازند . 

وی خاطر نشان کرد: امیدواریم با شناسایی دقیق استعداد های ورزشی کشور بتوانیم دانش آموزان را برای ورزش قهرمانی آینده کشور آماده کنیم .


منبع: خبرگزاری پانا

بخش سفیران تبیان

 

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین