سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
نمایش، نقد و بررسی آثار در جشنواره سینما مدرسه در محل سالن نمایش مجتمع علامه طباطبایی به نشانی ستاری شمالی، قبل از میدان دانشگاه دوربرگردان جنوبی خروجی دوم خیابان شعرا پلاک 17 از ساعت 19 تا 22 برگزار می شود.....
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

برگزاری نخستین جشنواره سینما مدرسه

سینما

به گزارش گروه فرهنگی ایرنا، بهزاد فراهانی که دبیر نخستین جشنواره سینما مدرسه را برعهده دارد هدف از برگزاری این رویداد سینمایی را ایجاد روحیه نقد و پرسش گری در نوجوانان اعلام کرد.

 

وی با اشاره به اینکه هدف از برگزاری این جشنواره شیوه صحیح نقد کردن یک اثر هنری است، افزود: قرار است به والدین گوشزد کنیم که تحلیل و کالبد شکافی یک اثر هنری چه اصولی دارد و چگونه باید به فرزندان انتقال داد.

 

بر اساس گزارش روابط عمومی مجتمع علامه طباطبایی، این بازیگر سینما اظهار کرد:

وقتی برای اولین بار صحبت از برگزاری چنین جشنواره ای شد، پیشنهاد نمایش چهار فیلم از سری فیلم های خوب چون «دزد و پری» ساخته حسین قناعت، «رابطه» به کارگردانی پوران درخشنده، «علفزار» ساخته محمدعلی طالبی و یک فیلم خارجی به نام « big» (بزرگ) ساخته پنی مارشال در چهار شب به همراه عوامل، بازیگران و کارگردان فیلم ها برای مخاطبان داده شود.

 

نمایش، نقد و بررسی آثار در جشنواره سینما مدرسه در محل سالن نمایش مجتمع علامه طباطبایی به نشانی ستاری شمالی، قبل از میدان دانشگاه دوربرگردان جنوبی خروجی دوم خیابان شعرا پلاک 17 از ساعت 19 تا 22 برگزار می شود.

 

منبع: http://www.rahta.com

بخش پژوهش های دانش آموزی تبیان، تنظیم: نسرین صادقی

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین