سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
تیم فوتبال پرسپولیس سه شنبه شب میهمان تیم الهلال عربستان است و در صورت کسب یک مساوی به جمع 8 تیم برتر لیگ قهرمانان آسیا صعود خواهد کرد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

 پرسپولیس 90 دقیقه تا خوشبختی


تیم فوتبال پرسپولیس سه شنبه شب میهمان تیم الهلال عربستان است و در صورت کسب یک مساوی به جمع 8 تیم برتر لیگ قهرمانان آسیا صعود خواهد کرد.

سه شنبه شب پرسپولیس در ورزشگاه ملک فهد ریاض عربستان و در ساعت 22 و 35 دقیقه به مصاف الهلال خواهد رفت. سرخپوشان در بازی رفت در دقیقه 93 با گل به خودی حریف توانست یک برد شیرین در تهران به دست بیاورد و اکنون با اندوخته‌ای بیشتر و خیالی راحت تر به مصاف حریف پرحاشیه خود خواهد رفت.

پرسپولیس - الهلال

الهلال  برای اینکه در لیگ قهرمانان آسیا بتوانند پرسپولیس را شکست بدهند. جنگ روانی، حاشیه‌ای و رسانه ای را از فرودگاه امام خمینی(ره) تهران آغاز کردند جایی که هواپیمای پرسپولیس را 5 ساعت در فرودگاه نگه داشتند و اجازه پرواز ندادند! همین رفتار نشانگر این است که مسابقه پرسپولیس ایران و الهلال عربستان فراتر از یک مسابقه فوتبال است.

الهلال برای 5 ساعت تاخیر هواپیمای سرخپوشان، هزینه های میلیاردی انجام دادند و امیدوارند با این رفتارهای ناجوانمردانه و خارج از عرف فوتبال بتوانند پیروز شوند اما شاید نمی دانند که جوانان شایسته و پرتوان ایرانی در شرایط سخت بهترین عملکرد را خواهند داشت.

پرسپولیس بعد از یک فصل کابوس وار در لیگ برتر توانست از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا صعود کند و اکنون نیز برای رسیدن به جمع 8 تیم برتر آسیا فقط کافی است در ریاض یک مساوی بگیرد. الهلال می داند که کار بسیار سختی مقابل پرسپولیس دارد. به گفته برانکو آنها بهترین تیم آسیا هستند و فصل گذشته نیز شایسته قهرمانی بودند اما پرسپولیس  توانست این تیم را  در تهران شکست بدهد.

مسئولان الهلال تلاش کردند باخت خود را در بازی رفت به داور ربط بدهند و به زمین و زمان و AFC شکایت کردند به همین دلیل بازیکنان پرسپولیس باید هوشیار باشند و بدانند که در ریاض و مقابل تماشاگران عربستانی قطعا داور با الهلال مهربان تر خواهد بود.

سه شنبه شب پرسپولیس در ورزشگاه ملک فهد ریاض عربستان و در ساعت 22 و 35 دقیقه به مصاف الهلال خواهد رفت. سرخپوشان در بازی رفت در دقیقه 93 با گل به خودی حریف توانست یک برد شیرین در تهران به دست بیاورد و اکنون با اندوخته‌ای بیشتر و خیالی راحت تر به مصاف حریف پرحاشیه خود خواهد رفت

همانطور که سرمربی کاربلد پرسپولیس گفت شاگردانش باید قویتر از داور، تماشاگران و تیم الهلال باشند.

پرسپولیس اگر بتواند به جمع 8 تیم آسیا برسد ،جشن صعودش را در قلب عربستان می گیرد جشنی که باعث خواهد شد 80 میلیون ایرانی غرق شادی شوند و همراه سرخپوشان در ریاض شادمان شوند.

از نظر فنی هم پرفسور برانکو استاد کارهای دفاعی است و می داند که اولویت اول تیمش در میدان این است که گل نخورد در ضدحملات خود با حرکات انفجاری و سریع عالیشاه و طارمی به فکر گلزنی باشد. سرخپوشان اگر یک گل بزنند حریف باید سه گل برای صعود بزند به همین دلیل الهلال می داند که نباید بی گدار به آب بزند و باید مراقب ضدحملات هم باشد. سرخپوشان حتی در صورت باخت 2 بر یک هم صعود می کنند.

بخش ورزشی تبیان


منبع : فارس

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین