سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
این روزها بازار گمانه زنی در باشگاه استقلال حسابی داغ است.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

 جنگ پنهان برای نیمکت استقلال


این روزها بازار گمانه‌زنی در باشگاه استقلال حسابی داغ است.
هر کس برای خودش سرمربی و مدیرعامل انتخاب کرده و روی گزینه‌هایش پافشاری و تبلیغات گسترده‌ای هم انجام می‌دهد در حالی که در مزایده چهارم، شرکت سمند به عنوان خریدار پیش‌قدم شد تا بلکه به تمام ابهامات در این باشگاه پرطرفدار پایتخت پایان بدهد.
قلعه نویی

در‌ گیر و دار تمام این گمانه‌زنی‌ها اتفاق جالبی طی چند روز گذشته رخ داد كه در كنار تمام جذابیت‌ها باعث تأسف اهالی فوتبال نیز می‌شود چون این اتفاق واقعیت‌های پنهان فوتبال باشگاهی ایران را در زوایای مختلف روشن می‌كند.

در شرایطی كه همه منتظر نظر نهایی سازمان خصوصی‌سازی برای واگذاری باشگاه‌های سرخابی به بخش خصوصی هستند از استقلال خبر رسید برخی‌ها با اطمینان از حضور اكیپ مدیریتی و فنی مد ‌نظرشان، فعالیت در بازار نقل و انتقالات را آغاز و با گزینه‌های مد ‌نظر خود مذاكره كرده‌اند.

 

تا اینجای كار مشكل خاصی دیده نمی‌شود اما ماجرا وقتی جالب می‌شود كه از سوی چهار گروه مختلف با یكی از بازیكنان برای فصل آتی استقلال مذاكره و تماس‌هایی برقرار می‌شود. این بازیكن كه دوست نداشت نامش رسانه‌ای شود در تأیید این ماجرا گفت: «راستش خودم از این اتفاق خیلی شوكه شدم چون دیدم هر گروهی با اطمینان از روی كار آمدن مربی مد ‌نظر خود خبر می‌داد و مدعی می‌شد كه من مد نظر سرمربی آینده استقلال هستم. بعد از تماس دوم كه با من برقرار شد و دیدم برخلاف تماس اولی این بار مربی استقلال یكی دیگر بود یك لحظه با خودم فكر كردم و گفتم نكند دوستانم این شوخی را با من می‌كنند اما وقتی دیدم تماس سوم و بعد چهارم در كمتر از دو، سه روز برقرار شد مطمئن شدم كه شوخی نیست و ماجرا كاملاً جدی بود».
حالا تصور كنید در باشگاهی كه نه هیأت مدیره‌‌اش مشخص است، نه مدیرعاملش و نه سرمربی، این همه آدم برای خود گزینه در دست داشته و از الان برای بستن تیم رایزنی‌ها را آغاز كرده‌اند!

جنگی پنهان برای در دست گرفتن نیمكت تیمی پرطرفدار مثل استقلال كه می‌تواند در روزها و هفته‌های آتی حاشیه‌های فراوانی را رقم بزند. نكته جالب‌تر اینكه در این جنگ پنهان اطرافیان یك مربی خارجی هم دیده می‌شوند؛ گویی آنها از حضور این گزینه خارجی به عنوان سكاندار هدایت آبی‌پوشان كاملاً اطمینان دارند و در مذاكرات با بازیكنان مد‌ نظر هم با صراحت از قرارداد دو تا سه ساله سخن به میان می‌آورند.

استقلال یك تیم است و چندین مدعی دارد... درست مثل ماجرای یكدل و چند دلبر! از شوخی گذشته، داستان این روزهای استقلال می‌تواند سوژه یك سریال طنز باشد... اینكه همزمان چند نفر می‌گویند دارند استقلال را برای فصل بعد می‌بندند، طنز تلخی است! اما جدا از این ادعاها، خیلی‌ها دوست دارند بدانند در استقلال چه خبر است و در نهایت چه اتفاقی رخ می‌دهد؟!

برای زوج مظلومی و مجیدی رقیب جدی پیدا شد
استقلال یك تیم است و چندین مدعی دارد... درست مثل ماجرای یكدل و چند دلبر! از شوخی گذشته، داستان این روزهای استقلال می‌تواند سوژه یك سریال طنز باشد... اینكه همزمان چند نفر می‌گویند دارند استقلال را برای فصل بعد می‌بندند، طنز تلخی است! اما جدا از این ادعاها، خیلی‌ها دوست دارند بدانند در استقلال چه خبر است و در نهایت چه اتفاقی رخ می‌دهد؟! می‌گویند پرویز مظلومی گفته اگر به استقلال بیاید، فرهاد مجیدی را هم با خودش می‌آورد یعنی زوج مظلومی و فرهاد به عنوان سرمربی و مربی روی نیمكت آبی‌ها می‌نشینند البته آتیلا هم احتمالاً ضلع سوم این مثلث خواهد بود.
در عین حال شایعه شده منصور پورحیدری هم در جلسه هیأت ‌مدیره زوج مجید نامجومطلق و مهدی پاشازاده را توصیه كرده و نام یك مربی خارجی (احتمالاً دراگان اسكوچیچ) هم در آخرین جلسه هیأت مدیره مطرح شده است و گفته می‌شود این مربی خارجی قرار است 2 پیشكسوت استقلال را به عنوان دستیار كنار خود داشته باشد. اما آنچه بیشتر به واقعیت نزدیك به نظر می‌رسد، گزینه‌ای است به نام علیرضا منصوریان... گفته می‌شود گروهی از تصمیم‌سازان مجموعه آبی انتخاب علیرضا منصوریان را به مالكان جدید استقلال توصیه كرده‌اند.

از ما نشنیده بگیرید اما می‌گویند علیرضا منصوریان اگر به استقلال بیاید، سیدمهدی رحمتی و آندرانیك تیموریان را هم برمی‌گرداند. برخی نزدیكان این ستاره‌های فوتبال هم تأیید كرده‌اند در صورتی كه منصوریان سرمربی استقلال در لیگ برتر پانزدهم باشد، رحمتی و آندو به مجموعه آبی برمی‌گردند البته همه چیز بعد از معرفی مالك جدید از مرحله گمانه‌زنی فراتر می‌رود.

 

بخش ورزشی تبیان


منبع : خبرانلاین

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین