سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
به گزارش روابط عمومی، ابویی امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه واگذاری امور به جوانان در سطح پایینی قرار دارد گفت: این یکی از خطرات است.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

رئیس خانه شهریاران جوان:

برنامه های هفته جوان شهرداری تهران اعلام شد

ابویی

به گزارش روابط عمومی، ابویی امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه واگذاری امور به جوانان در سطح پایینی قرار دارد گفت: این یکی از خطرات است.

وی با بیان اینکه ساختارهای اداری و بروکراسی های اداری جوانان را خسته می‌کنند گفت: باید در واگذاری امور به جوانان برنامه ریزی‌هایی صورت گیرد.

رئیس خانه شهریاران جوان در خصوص برنامه‌های هفته جوان گفت: بررسی سطح زندگی جوان تهرانی، بررسی هویت جوان تهرانی و تغییرات فرهنگی از جمله برنامه‌ها در هفته جوان است.

وی ادامه داد: گلریزانی در این ایام انجام می شود تا جوانانی که زندانی غیر عمد هستند کمک‌هایی برای آنها جمع‌آوری شود.

ابویی همچنین در خصوص فعالیت خیریه جوانان گفت: تیم‌های جهادی به مناطق محروم و حومه با ارائه بسته‌های فرهنگی ارسال می‌کنیم.

وی همچنین ادامه داد: برنامه‌های سطح مناطق و محلات، تقدیر از جوانان شهریار و برگزاری جشن بزرگ علی اکبر در 22 مسجد جامع از جمله برنامه‌ها است.

وی همچنی از برگزاری جشنواره جوان موفق تهرانی افزود و گفت: همچنین از اجتماع جوانان نسل علی اکبری در میدان امام حسین انجام می‌شود.

ابویی از ایجاد پارلمان جوانان از اواخر تابستان خبر داد و گفت: کارتهای تسهیلات جوانان با عنوان شهریاری به جوانان ارائه می‌شود.

 

 

تنظیم: هومن بهلولی

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین