سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه نگاه به آموزش ابتدایی باید تخصصی تر شود گفت: تخصصی یا نیمه تخصصی شدن آموزش متوسطه در دوره متوسطه طرحی است که به زودی نهایی و اجرا می شود.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

پر‌رنگ شدن آموزش تخصصی دروس در دوره ابتدایی 

پر‌رنگ شدن آموزش تخصصی دروس در دوره ابتدایی


معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه نگاه به آموزش ابتدایی باید تخصصی‌تر شود گفت: تخصصی یا نیمه تخصصی شدن آموزش متوسطه در دوره متوسطه طرحی است که به زودی نهایی و اجرا می‌شود.


محمد دیمه ‌ور با اشاره به تغییرات شیوه آموزشی در مقطع ابتدایی اظهار کرد: دانش آموزان ابتدایی پایه پنجم و ششم گروه هدف این طرح هستند چرا که این دانش آموزان گروه گذر به مقطع متوسطه‌اند و ضرورت دارد شیوه آموزش به آنها تخصصی‌تر شود. 

وی گفت: بر اساس این طرح دبیران متوسطه برای تدریس دروس علوم و ریاضی انتخاب می‌شوند و در واقع نگاه برای تدریس جنبه تخصصی پیدا می‌کند. 

بر اساس این طرح دبیران متوسطه برای تدریس دروس علوم و ریاضی انتخاب می‌شوند و در واقع نگاه برای تدریس جنبه تخصصی پیدا می‌کند.

وی با بیان اینکه البته این طرح در حال بررسی در شورای عالی آموزش است، تصریح کرد: دانش آموزان پنجم و ششم دبستان باید توانایی درک دروس اصلی علوم و ریاضی به صورت تخصصی را داشته باشند و در این طرح 2 معلم برای تدریس علوم پایه و تربیت بدنی این 2 پایه انتصاب می‌شوند. 

وی گفت: هر چند این طرح به صورت آزمایشی در حال انجام است اما هنوز بررسی دقیق‌تر آن در دست کارشناسی است. 


منبع: خبرگزاری پانا

بخش سفیران تبیان

   

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین