سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
معلم نمونه کشوری از استان خراسان رضوی گفت: رمز موفقیت معلمان ارتباط قلبی با دانش آموزان است و اگر این ارتباط برقرار شود معلم می تواند فرآیند یادهی و یادگیری را به خوبی در کلاس انجام دهد .
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

مهمترین رمز موفقیت معلمان ارتباط قلبی با دانش آموزان است. 

مهمترین رمز موفقیت معلمان ارتباط قلبی با دانش آموزان است


معلم نمونه کشوری از استان خراسان رضوی گفت: رمز موفقیت معلمان ارتباط قلبی با دانش آموزان است و اگر این ارتباط برقرار شود معلم می تواند فرآیند یادهی و یادگیری را به خوبی در کلاس انجام دهد . 


هادی خسروی بغداده اظهار داشت: باید دید منظور از ایده آل چیست و ما می خواهیم به چه جایگاهی از نظر کیفی و کمی برای آموزش و پرورش خود دست یابیم پس از مشخص شدن این هدف می توانیم با تلاش و کار به ایده آل ها خود را نزدیک کنیم .  وی افزود: البته اگر محصولات آموزش و پرورش که همان دانش آموزان هستند را به قضاوت بکشانیم می بینیم که توانسته ایم به ایده آل ها برسیم یا اینکه باید بیشتر تلاش کرد. 

معلم نمونه کشوری از استان خراسان رضوی گفت: مهمترین مسئله ای که یک معلم باید در زمان تدریس خود مد نظر قرار دهد این است که بتواند بهترین ارتباط را با دانش آموز خود برقرار کنند و اگر این پیوند قلبی حاصل شود معلم بهترین تاثیر را بر روی دانش آموز خود خواهد گذاشت . 

مهمترین مسئله ای که یک معلم باید در زمان تدریس خود مد نظر قرار دهد این است که بتواند بهترین ارتباط را با دانش آموز خود برقرار کنند و اگر این پیوند قلبی حاصل شود معلم بهترین تاثیر را بر روی دانش آموز خود خواهد گذاشت .

وی یادآورشد: هر چه عشق و علاقه بین دانش آموز و معلم بیشتر باشد فرآیند یادگیری و یادهی بهتر اجرا می شود و دانش آموز با معلم خود احساس صمیمیت می کند . 

خسروی بغداده گفت: معلمان زیادی وجود دارند که نمونه هستند و شاید به دلیل برخی ملاحظات فرم پر نکرده باشد و اما در انتخاب بنده ابتدا خواست خداوند بود و اینکه سعی کردم هیچگاه در زمان تدریسم ایستا نباشم و همواره تلاش کردم تا اطلاعات خود را افزایش دهم .


منبع: خبرگزاری پانا

بخش سفیران تبیان

 

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین