سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
معاون فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره برداری مترو تهران از برگزاری بازارچه با حضور بیش از60 تشکل خیریه ثبت شده و با هدف توانمند سازی مددجویان مراکز خیریه خبر داد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

برپایی بازارچه خیریه در زیرگذرچهارراه ولیعصر(عج)

معاون فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره برداری مترو تهران از برگزاری بازارچه با حضور بیش از60 تشکل خیریه ثبت شده و با هدف توانمند سازی مددجویان مراکز خیریه خبر داد.

بخش اجتماعی تبیان
مترو

محمد صائبی با بیان اینکه دراین بازارچه خیریه که در روزهای چهارم تا ششم خرداد ماه جاری در زیرگذر مترو ایستگاه ولی عصر(عج) تهران برگزار می شود، محصولات تولیدی و فرهنگی این تشکل ها برای بازدید و فروش عموم عرضه خواهد شد گفت: برای نخستین بار 60 تشکل خیریه ثبت شده در حرکتی مشارکتی با شرکت بهره برداری مترو تهران در قالب نمایشگاه حضوردارند.
وی با بیان اینکه این حرکت در راستای فعالیت های فرهنگی مترو و حمایت از اقشار آسیب پذیر اجتماعی انجام می‌شود افزود: با تاکیدات شهردار تهران نگاه به مترو از سازه فیزیکی به یک نهاد اجتماعی تغییر کرده و هدف مدیریت این مجموعه ایجاد فضای اجتماعی پویا و موثر در این شهر زیرزمینی است.

بازارچه خیریه شبکه همیاری به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره‌برداری مترو تهران در روزهای 4 تا 6 خرداد ماه در زیرگذر میدان ولیعصر(عج) برگزار می شود و ساعات بازدید این نمایشگاه 9 صبح تا 21 است

معاون فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره برداری مترو تهران با بیان اینکه لازمه افزایش مشارکت اجتماعی در شهر تهران منوط به شناخته شدن این تشکل ها و توانمندی های آنان است و زیرگذر مذکور این ظرفیت را به لحاظ تردد گسترده عموم دارد اظهار داشت: در راستای پیشبرد و هم افزایی فعالیت های فرهنگی و اجتماعی، نمایشگاه و جشنواره های متعددی در حوزه‌های مختلف در این زیرگذر فرهنگی از سوی این معاونت برگزار می شود.
وی افزود: بازارچه خیریه شبکه همیاری به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره‌برداری مترو تهران در روزهای 4 تا 6 خرداد ماه در زیرگذر میدان ولیعصر(عج) برگزار می شود و ساعات بازدید این نمایشگاه 9 صبح تا 21 است.


منبع : ایسنا

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین