سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد در دیدار اعضای ستاد بزرگداشت هفته ارتباطات و روابط عمومی گفت: شایسته است روابط عمومی ها درکنار وظایف سازمانی خود، آداب و اخلاق اسلامی و دینی را در جامعه ترویج و گسترش دهند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

روابط عمومی ها آداب و اخلاق اسلامی را ترویج دهند

نماینده ولی فقیه استان یزد

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد در دیدار اعضای ستاد بزرگداشت هفته ارتباطات و روابط عمومی گفت: شایسته است روابط عمومی ها درکنار وظایف سازمانی خود، آداب و اخلاق اسلامی و دینی را در جامعه ترویج و گسترش دهند.
به گزارش روابط عمومی، صبح یکشنبه 27 اردیبهشت ماه همزمان با آغاز هفته ارتباطات و روابط عمومی، اعضای ستاد گرامیداشت هفته ارتباطات و روابط عمومی و هیأت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان با حضور در دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد با آیت الله ناصری دیدار کردند .
امام جمعه یزد در این دیدار صمیمی، وظیفه روابط عمومی های استان را یک وظیفه الهی و اسلامی دانست و اظهار داشت: همه دستگاه های اجرایی و از جمله روابط عمومی ها باید در جهت رضای خدا و خدمت صادقانه به مردم گام بردارند .
آیت الله محمدرضا ناصری ادامه داد: یکی از خصوصیات حضرت امام خمینی (ره) این بود که برای رضای خدا کار می کردند و چون نیتشان خدمت به مردم بود هیچ پشت پرده ای با مردم نداشتند و دل، زبان، گفتار و عمل شان یکی بود و مردم نیز در همه زمینه ها از رهبر خود اطاعت محض داشتند و می دانستند هر کاری که امام راحل انجام می دهند به صلاح نظام، انقلاب اسلامی و مردم است.
نماینده ولی فقیه در استان عنوان کرد: روابط عمومی ها باید در خدمت به مردم به گونه ای عمل کنند که ارتباط مردم با دستگاه های اجرایی به صورت متقابل حفظ شود و خدمت به مردم در دستگاه ها ارتقاء یابد.
آیت ا... ناصری افزود: مردم اگر در رابطه با نحوه خدمت رسانی هر دستگاهی اطلاع و آگاهی داشته باشند نسبت به آن اداره خوشبین خواهند شد و همدلی بین مردم و مسئولین خود بخود ایجاد می شود.
امام جمعه یزد تأکید کرد: مبنای هر دستگاهی در انجام وظایفش باید خدمت به مردم و حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، انقلاب، آرمان های امام راحل، خون شهدا و حرکت زیر پرچم ولایت فقیه باشد.
آیت ا... ناصری ادامه داد: روابط عمومی ها باید در تبیین مبنای ولایت  فقیه در جامعه کوشش نمایند و اگر همدلی و همزبانی را بر این شیوه بنا نمائیم وحدت ملت ما حفظ می شود و توطئه ها خنثی  می گردد.
نماینده ولی فقیه در استان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه دشمن در فضای مجازی  بی دینی، بداخلاقی و فساد را ترویج می کند گفت: شایسته است مدیران روابط عمومی های دستگاه های استان با برگزاری جلسات آموزشی دینی و مذهبی به تقویت باورهای اعتقادی و دینی کارمندان و کارکنان دستگاه های خود بپردازند تا روحیه و فرهنگ دینی و اعتقادی در جامعه افزایش یابد.
آیت ا... ناصری همچنین بر لزوم آگاهی بخشی کارکنان دستگاه های اجرایی نسبت به ضررها و آثار سوء مواد مخدر که بنیان خانواده ها را به خطر می اندازد توسط روابط عمومی ها تأکید کرد.

همدلی، وظیفه ذاتی روابط عمومی ها

 

مدیرکل روابط عمومی استانداری یزد در ابتدای این جلسه ضمن ارائه گزارشی از برنامه هایی که در هفته ارتباطات و روابط عمومی برگزار می شود اظهار داشت: باتوجه به نامگذاری امسال توسط مقام معظم رهبری به نام "دولت و ملت، همدلی و همزبانی" همدلی یکی از وظایف ذاتی روابط عمومی هاست و امسال سال تکاپوی بیش از حد روابط عمومی هاست زیرا یکی از مهمترین مجاری برای تحقق فرمایش رهبری معظم روابط عمومی ها هستند.
داود پاک طینت از همایش "روابط عمومی و حرفه ای گری" با حضور اساتید برجسته کشوری در حوزه ارتباطات در شهرستان بافق خبر داد و افزود: سرود روابط عمومی ها که به صورت اختصاصی برای این حوزه تهیه شده است در این هفته رونمایی و پخش خواهد شد.
در پایان این دیدار صمیمی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد پوستر هفته ارتباطات و روابط عمومی را پس از نگارش عبارت" با استعانت از خداوند متعال و توجهات امام زمان و ائمه اطهار ان شاء الله موفق باشید" امضاء نمود.

 

 

تنظیم: هومن بهلولی

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین