سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
اسناد دولتی آمریکا نشان می دهد، از ژانویه ۲۰۱۴ تاکنون خانواده کلینتون دست کم ۳۰ میلیون دلار درآمد داشته اند که ۲۵ میلیون دلار آن مربوط به ایراد حدود ۱۰۰ سخنرانی و پنج میلیون دلار آن نیز مربوط به حق التالیف کتاب هیلاری کلینتون است.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

 درآمد میلیونی کلینتون ها از سخنرانی


 اسناد دولتی آمریکا نشان می‌دهد، از ژانویه ۲۰۱۴ تاکنون خانواده کلینتون دست‌کم ۳۰ میلیون دلار درآمد داشته‌اند که ۲۵ میلیون دلار آن مربوط به ایراد حدود ۱۰۰ سخنرانی و پنج میلیون دلار آن نیز مربوط به حق التالیف کتاب هیلاری کلینتون است.

وزیر خارجه بعدی آمریکا کیست ؟

هیلاری کلینتون،‌ وزیر امور خارجه سابق آمریکا و کاندیدای پیشروی انتخابات درون حزبی دموکرات‌ها برای تعیین کاندیدای این حزب برای انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶ است.

بنا به آمار رسمی دولت آمریکا، هیلاری کلینتون توانسته از بابت فروش کتابش به نام "انتخاب‌های دشوار" که ماه ژوئن گذشته منتشر شد، تاکنون پنج میلیون دلار درآمد به دست آورد.

بر اساس اطلاعات دولتی،‌ خانواده کلینتون با این میزان درآمد در زمره ۰.۱ درصد از کسانی که بیشترین درآمد را در آمریکا داشته‌اند، قرار می‌گیرند. این زوج سیاستمدار مجموعا ۱۰۰ سخنرانی از ژانویه گذشته داشته‌اند که بابت آن ۲۵ میلیون دلار کسب درآمد کرده‌اند.

نابرابری اقتصادی یکی از مسائل اولیه مطرح شده از سوی کاندیداهای ریاست جمهوری انتخابات سال ۲۰۱۶ آمریکا بوده است. کلینتون در حالی ماه گذشته میلادی نامزدی خود برای انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶ را اعلام کرد، که مدعی شد می‌خواهد قهرمان طبقه متوسط آمریکا باشد.

یکی از موضوعات محوری مطرح شده از سوی کاندیداهای ریاست جمهوری هر دو حزب اصلی آمریکا، شکاف میان فقیر و غنی و مساله یک درصد ثروتمند در جامعه این کشور بوده است.

بخش سیاست تبیان

منبع : الف


 

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین