سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
پیش از بررسی طرح ادغام شورای فناوری اطلاعات در شورای عالی فضای مجازی در مجلس، پیامک هایی برای مخالفت با این طرح به نمایندگان ارسال شده است
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

تعیین رای نمایندگان مجلس با پیامک


پیش از بررسی طرح ادغام شورای فناوری اطلاعات در شورای عالی فضای مجازی در مجلس، پیامک‌هایی برای مخالفت با این طرح به نمایندگان ارسال شده است.

رای نمایندگان با پیامک

پیش از بررسی طرح ادغام شورای فناوری اطلاعات در شورای عالی فضای مجازی در مجلس، پیامک‌هایی برای مخالفت با این طرح به نمایندگان ارسال شده است.

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایلنا٬ نمایندگان مجلس با بررسی اولویت طرح ادغام شورای فناوری اطلاعات در شورای عالی فضای مجازی موافقت کردند که بر این اساس کلیات این طرح در جلسه سه شنبه ۲۲ اردیبهشت مورد بررسی قرار می‌گیرد. یک روز پیش از بررسی این طرح در صحن مجلس، پیامک‌هایی از سوی افراد نا‌شناس برای نمایندگان مجلس فرستاده است.

متن برخی این پیامک‌ها به این شرح است:

- سلام بر نمایندگان ولایتمدار
با وجود (اینکه) شورای عالی فضای مجازی و مرکز ملی فضای مجازی که به فرمان رهبری عزیز ایجاد شده‌اند نیازی به شورای عالی فناوری اطلاعات نیست. لطفا به حذف طرح رای دهید.
کار‌شناسان خبره فناوری اطلاعات

- سلام قابل توجه نمایندگان محترم
تمام وظایف شورای فناوری اطلاعات با حکم رهبری صراحتا به شورای عالی فضای مجازی و مرکز ملی فضای مجازی انتقال یافته بدیهی است که دیگر نیازی به شورای عالی فناوری اطلاعات نیست.

قابل ذکر است که منبع این پیامک‌ها مشخص نیست. نکته قابل تأمل این است که با توجه به سابقه این احکام نظیر سیاست کلی اصل ۴۴ قانون اساسی که در آن اصلاح قوانین به صراحت توسط معظم له تاکید شده بود، در صورت صلاحدید مقام معظم رهبری مبنی بر ادغام شورای عالی فناوری اطلاعات در شورای عالی فضای مجازی، ایشان در حکم تشکیل شورای عالی فضای مجازی اشاره‌ای به این موضوع می‌داشتند که در حکم اثری از آن دیده نمی‌شود.

بخش سیاست تبیان

منبع : تابناک

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین