سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
رده بندی گروه های شرکت کننده در مسابقات دهمین جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان
عکس نویسنده
عکس نویسنده
نویسنده : یگانه داودی
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

رده بندی گروه های شرکت کننده در مسابقات

دهمین جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان

تقدیر از مسابقات در نهمین جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان

مستحضرید در مطالب گذشته، برترین های مسابقات علمی در گرایش های مختلف دهمین جشنواره ی پروژه های دانش آموزی تبیان اعلام گردیده است. در این مطلب، رده بندی گروه های شرکت کننده در بخش مسابقات جشنواره، ارایه می گردد.  لازم به ذکر است به رتبه های دوم و سوم هر گرایش / مقطع، لوح تقدیر و هدایای ناقابلی به  رسم یادبود از طرف موسسه تبیان تقدیم خواهد شد. که متمنی است جهت دریافت آن حداکثر تا پایان روز چهارشنبه مورخ 94/2/23 از ساعت 8 الی 15 با دبیرخانه هماهنگی فرمایید.

 

رده بندی گروه های شرکت کننده در مسابقات دهمین جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان گروه زیست شناسی

 

فتومیکروگراف/ دوره اول و دوم متوسطه

رتبه
مدرسه
نام دبیر
دانش آموزان
اول پیام زهرا اصفهان(دوره اول متوسطه) خانم  مهناز آزاده  سکینه ابراهیمی،  مهسان چیت ساز زاده، مبینا شاهسون
دوم پژوهشسرای ابن شهرآشوب ساروی (دوره دوم متوسطه) خانم مهری عباس زاده  شایان رشیدیان، آرمین عشقدوست، محمدنوید، گلی طاها ابدی
سوم پروفسور حسابی تهران (دوره دوم متوسطه) خانم حمیرا حسین پور  پارمیس عابدیان، شیرین شعله ور، پری ناز زویداوی، شیوا حاجی موسایی، زینب فهیمی نجم

رده بندی گروه های شرکت کننده در مسابقات دهمین جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان گروه فیزیک

 

آبگرمکن خورشیدی / دوره دوم متوسطه

رتبه
مدرسه
نام دبیر
دانش آموزان
اول برهان (تهران) آقای علی پیمانی  حمید سالمی، ارسام بهارفر، علی هاشمی
دوم مکتب الاحرار(تهران) خانم فاطمه رضایی   آیسان مددی، فاطمه امانی
سوم سرای دانش (تهران) خانم زهره نورنگ  سوگند فرسوده، رزا خالقی، مبینا نوروزیان

رده بندی گروه های شرکت کننده در مسابقات دهمین جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان گروه شیمی

 

ابرحباب / دوره دوم متوسطه

رتبه
مدرسه
نام دبیر
دانش آموزان
اول امام صادق(ع) (تهران) خانم ملیحه نواب صفا  فاطمه فضلی، الهام انصاری، عطیه نصرالهی
دوم پیام زهرا (اصفهان)  خانم زهرا نجفی  ماندانا خزاعی، سارا شهبازی، زهرا کاظمی

 

کمیکار/ دوره اول متوسطه

رتبه
مدرسه
نام دبیر
دانش آموزان
اول سیمای نور (تهران) خانم نسترن فتحی  آندیا محمدی، صدف مصطفایه، مهدیه مینایی
دوم مهر ماندگار (تهران) آقای حبیب قوام سعیدی  عرفان اسماعیلی، محسن جهانشاهی، رضا تراب زاده، علی اربابی
سوم سیمای نور (تهران) خانم نسترن فتحی  آیلین اکبری، آرمیتا حنیفه زاده ماسوله، هیلا تفقدی

 

کمیکار/ دوره دوم متوسطه

رتبه
مدرسه
نام دبیر
دانش آموزان
 اول فرزانگان 9(تهران) آقای حسین دبیر    فاطمه یوسفی، پرنیان شریفی
 دوم فرزانگان 5(تهران) خانم فهیمه کریمی نگار رهدار، زهرا عابدین، محدثه خوانساری
 سوم صلحا (تهران) آقای تمنایی  نیکنام فر، رئیسی، ضرابی

 

کمیکار (پوستر) / دوره اول متوسطه

رتبه
مدرسه
نام دبیر
دانش آموزان
راه رشد (تهران) آقای ابراهیم میرعبدالله  علی یوسف زاده، اشکان راهدار، محمد تقی زاده
  اندیشمندان فردا (تهران) محمد مهاجری  محمدرضا پیرجهانگیر، امیر ولی محمدی، امیر رمضانی، شایان بهنام
  روشنگرشهرک(تهران) خانم عاطفه صابر   نرگس لطفی، زهرا شفیع زاده، رایحه ثایبی، آزاده میر محمد صادقی

 

کمیکار (پوستر) / دوره دوم متوسطه

رتبه
مدرسه
نام دبیر
دانش آموزان
سیمای نور(تهران) آقای ساناز معاوضی   سارینا خیرانی، نسترن امینی، یکتا مهسا هاشمی، عطیه سادات حسینی، نگین محبت
صلحا (تهران) آقای تمنایی  نوری، زهره وند، ارشدی
سلام فرمانیه (تهران) آقای حسین دبیر  آناهیتا نیک نژاد، ملینا براز

رده بندی گروه های شرکت کننده در مسابقات دهمین جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان گروه هوافضا

گلایدر ساده / ابتدایی

رتبه
مدرسه
نام دبیر
دانش آموزان
اول پژوهشسرای ذکریای رازی (گرمه) آقای هادی صفرزاده  جواد رضایی، امیرحسین نجاری مقدم
دوم فرهنگ سعادت (تهران) خانم سعیده شمس  سامیار الیاسی، باربد ظهور، فاضل نیما مشهدی، امیرعلی محبی
سوم خدیجه کبری (س) خانم مسعودی  مایده عبدالهی، یگانه گلی، فاطمه شیخ

 

گلایدر سازه ای / دوره اول متوسطه

رتبه
مدرسه
نام دبیر
دانش آموزان
اول بهپویان علامه طباطبایی (تهران) آقای علیرضا سیدرضایی گیلدا نسیمی، ویدا نسیمی، طناز کریمی شمیمی، سحر جمالی
دوم اسلام (تهران) آقای مرتضی ملکان پور  دانیال نوروزی، هومن نیری، علی رضا عزیزی
سوم پژوهشگران(تهران) خانم زینب قربانی   ساغر علیخانی، صبا خیر خواه ،آنوشا مصباحی  طریقی

 

گلایدر سازه ای / دوره دوم متوسطه

رتبه
مدرسه
نام دبیر
دانش آموزان
اول یاسین (تهران) آقای مرتضی ملکان پور  محمد حبیبی، علی میر عارفین
دوم بهپویان علامه طباطبایی (تهران) آقای علیرضا سیدرضایی هلیا نبوی، هلیا بهروزفر، دیبا زمان
سوم بهپویان علامه طباطبایی(تهران) آقای علیرضا سیدرضایی فایزه مقیمی، زهرا مقیمی، شبنم سیاوشی، پریماه ترکیان

 

هاورکرافت / دوره اول متوسطه

رتبه
مدرسه
نام دبیر
دانش آموزان
اول روشنگرشهرک (تهران) خانم فهیمه سادات اردستانی  مریم کیایی، فاطمه میناپرور، ضحی ایرانی، مهدیه سپهری، سارا حسین پور
دوم شهید حقانی (کلشتر گیلان) آقای عبداله مسافر   فاطمه امیدی نیا، حلیمه جانی سارا، حیدری کلشتری
سوم فرزانگان 1 (تهران) خانم نرگس سلمانی  طاهره زارع خورمیزی، آفرین ملازاده، کیانا اکرمی

 

هاورکرافت / دوره دوم متوسطه

رتبه
مدرسه
نام دبیر
دانش آموزان
اول راه شایستگان (تهران) خانم سمیرا سادات میرعمادی  آتنا کاظمی، زهرا شریعت
دوم فرزانگان 1 (تهران) خانم مریم علی اکبری  دلارام حسن لو، صدیقه قربانی، نگین حاجی عبدالحمید
سوم راه شایستگان (تهران) خانم سمیرا سادات میرعمادی  تارا زکی زاده، ملیکا جعفری

 

 

موشک آبی پرتابی / ابتدایی

رتبه
مدرسه
نام دبیر
دانش آموزان
اول پژوهشسرای ذکریای رازی (گرمه)  آقای هادی صفرزاده سجاد حسنی، محمدرضا علی اکبری
دوم آل طه(تهران) آقای نازنین حریری فاطمه بایرامی، محمد رضا خانلر، آرین فرزین سپهر
سوم فرهنگ سعادت (تهران) خانم سعیده شمس   آبتین سپهر، امیررضا اشکبوسی، سینا سلیمانی، رامان بیوک خرمی

 

موشک آبی پرتابی / دوره اول متوسطه

رتبه
مدرسه
نام دبیر
دانش آموزان
اول پژوهشسرای امیرکبیر (تویسرکان)  آقای محمد توکلی  محمدجواد، امیرمحمد عبدالهی
دوم بهپویان علامه طباطبایی  (تهران) آقای علیرضا سیدرضایی هلیا سالاری پور، غزل غیاثی؛ نیکا فشارکی، نیا دنیز احمدی

 

موشک آبی پرتابی / دوره دوم متوسطه

رتبه
مدرسه
نام دبیر
دانش آموزان
اول آیت اله طباطبایی (بروجرد) آقای حمید ساکت  امین کرزبر، فرشید موسیوند
دوم معرفت (تهران) آقای محمود اشرفی   علی چنگیزی، امیرحسین قنبری، سید محمد حسین حسینی

 

موشک آبی چتردار / ابتدایی

رتبه
مدرسه
نام دبیر
دانش آموزان
اول فرهنگ سعادت (تهران)  خانم سعیده شمس  باربد باقرزاده، پارسا عامری، دانیال محمودی، طاها اشجاری

 

موشک آبی چتردار / دوره دوم متوسطه

رتبه
مدرسه
نام دبیر
دانش آموزان
اول بهپویان علامه طباطبایی (تهران) آقای علیرضا سیدرضایی روژین راستکار، طناز خامی زاده، غزال فتحی، ساینا مستعدی
دوم رشد (سمنان) آقای رضا علی کرد  محمدجواد صابریان، محمد امین مقیمی، محمد علی میرکو، علی مومنی

رده بندی گروه های شرکت کننده در مسابقات دهمین جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان سازه های ماکارونی
 

سازه هدفمند / دوره اول متوسطه

رتبه
مدرسه
نام دبیر
دانش آموزان
اول بهپویان علامه طباطبایی   (تهران) آقای مجید احسانی فاطمه عصارکاشانی، کیمیا بدریان، عارفه خاکباز، زهرا کزازی
دوم مصباح نور (تهران) خانم رضی  پارمیدا معنوی پور، صبا مقدم نشاط، بهاره رمضانی نژاد، کبریا هرندی

 

سازه هدفمند / دوره دوم متوسطه

رتبه
مدرسه
نام دبیر
دانش آموزان
اول هوشمند آبسال (تهران) آقای مجید احسانی  یاسمن پویاپور، مائده تابش خو، سارا حاجعلی، نگین آقامحمدزنجانی
دوم هوشمند آبسال (تهران) آقای مجید احسانی  الهام محرز
سوم بهپویان علامه طباطبایی (تهران) آقای مجید احسانی  مهتاب رحمتیان، شراره سیاوشی، مهسا یوسف، گیتا گودرزی

 

سازه فشاری/ دوره اول متوسطه

رتبه
مدرسه
نام دبیر
دانش آموزان
اول بهپویان علامه طباطبایی  آقای مجید احسانی  ملودی یزدانی، آیدا محد حسین زاده، آیلین وطن دوست، رها دوازده امامی
دوم سیمای نور (تهران) آقای سپیده رستمی   تینا اردلان
سوم طلوع سبز (تهران) خانم طاهره امراللهی  هلیا ریاحی پور، هلیا شریفی نیا، سوگی پاشایی، سپیده لنگری، مطهره فسخودی

 

 

سازه فشاری/ دوره دوم متوسطه

رتبه
مدرسه
نام دبیر
دانش آموزان
اول هما خانم مصطفی ناظری   ابوالفضل فتوحی فر، کوشا تمجید زاده
دوم خدیجه کبری (س)(تهران) خانم الهام احسانی فرد   شایسته ابراهیمی، نرگس میرمحمدصادق، سارا یزدانی، زهرا رضایی
سوم سرای دانش (تهران) خانم زهرا ذبیحی  مونا تکلو، مهتاب حسین زاده

 

 

سازه راندمانی / دوره اول متوسطه

رتبه
مدرسه
نام دبیر
دانش آموزان
اول سیمای نور (تهران) خانم سپیده رستمی  درسا طیبی، آوا دیوانی، صبا آزمایش، صبا پروانه
دوم آزادگان(تهران) خانم الهام احسانی فرد  امین اسمعیلی گرجان، آرمین بحرینی
سوم پژوهشسرای امام هادی ( ع ) (تهران) خانم زهرا اوجاقی  مریم اسماعیل بیگی، نیلوفر اله تقی

 

 

سازه راندمانی / دوره دوم متوسطه

رتبه
مدرسه
نام دبیر
دانش آموزان
اول پژوهشسرای ابن سینا (مانه و سملقان  آقای فرشید ارجمندی  پریسا خرمنی، اسما رعنایی، آتوسا رمضانی، سیده فاطمه فخرجعفری، فاطمه روزخوش
دوم خدیجه کبری (س) (تهران) خانم الهام احسانی فرد  مبینا نعمتی، زهرا نعمتی

 

 

سازه سنگین/ دوره دوم متوسطه

رتبه
مدرسه
نام دبیر
دانش آموزان
اول سما 1 (تهران) آقای وهاب بزی کریم زاده  پویا پورمحمد، حانیه اسماعیلی
دوم فرزانگان 9  (تهران) خانم سارا ادیم   شیدا علوی بیتا، فاطمه زرنوشه
سوم علوم (تهران) خانم الهام احسانی فرد نوشین رئیسی، آیناز رجب خانی

رده بندی گروه های شرکت کننده در مسابقات دهمین جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان گروه رباتیک

 

ربات نمایشی / ابتدایی

رتبه
مدرسه
نام دبیر
دانش آموزان
اول سروش هدایت (تهران) آقای حسن ایروانی  پارسا زمانی، محمد سپاسگزار، محمد مهدی نیک خواه
دوم پژوهشسرای امام هادی ( ع ) (تهران) آقای محسن اوجاقی  امیر مهدی محمد پناه، امیر حسین شمس، محمد امین عزیز بکیان، پویا رحیمی، حامد آرامش
سوم پژوهشسرای امام هادی ( ع ) (تهران) آقای محسن اوجاقی  سهیل مرادیان پوریا رمضان زاده

 

ربات نمایشی / دوره اول متوسطه

رتبه
مدرسه
نام دبیر
دانش آموزان
اول شهید حقانی (کلشتر) آقای عبداله مسافر  مریم بیگی کلشتری، مریم خروجی کلشتری
دوم شهید همت (تهران) خانم سكینه زرقانی  زهرا حاجی زاده، رویا اکبری، مژده شاهواروقی
سوم پژوهشسرای امام هادی ( ع ) (تهران) آقای محسن اوجاقی  امیر عباس ترابی، سید محمد پیغمبر زاده

 

ربات مسیریاب / ابتدایی

رتبه
مدرسه
نام دبیر
دانش آموزان
اول سروش هدایت (تهران) خانم زینب الماسی  پارسا پارسیون، امیر علی افشار، بهراد شهپر افراشته
دوم پژوهشسرای شهید علی محمدی (ساری) آقای مرصاد مهری  سید امیر حسین یحیایی، سید حامد موسوی
سوم هیئت امنایی جنت (اصفهانی) خانم میرزایی  امیرحسن زادمه، ابوالفضل عابدزاده، کیان مهدیان، فرهان فقیهی

 

 

ربات مسیریاب / دوره اول متوسطه

رتبه
مدرسه
نام دبیر
دانش آموزان
اول سرای دانش (تهران) آقای محمد رفیعی  فاطمه غلامی، بهار بحری، پریسا نوروزی، درسا پیوندی
دوم پژوهشسرای پویا(تهران) آقای هادی رحمتی  سجاد چهارمحالی، امیرحسین گلچین، احمدرضا عزیزآبادی، محمدصادق شمس
سوم فرزانگان 9(تهران) خانم آیدا پرویزیان سمیرا امانی کیوج، مطهره بهزادی، معصومه عادلی اشتلق، فاطمه غفاری، نسیم ولایتی

 

 

ربات مسیریاب / دوره دوم متوسطه

رتبه
مدرسه
نام دبیر
دانش آموزان
اول ابوریحان (تهران) آقای حسین فرج اللهی  محمد بخش آبادی، امین شریعتمداری
دوم سرای دانش (تهران)

خانم بهارک محمدزاده

سارا خلیلی ارجمند، بهاره محی الدین، شکیبا جلال الدین، نازنین قاضی  نظام
سوم قلم (تهران) آقای سهیلی پور  مهدی نوروزی، مسیح ساده، محمد امین عزتی

 

 

ربات امدادگر/ دوره دوم متوسطه

رتبه
مدرسه
نام دبیر
دانش آموزان
اول آموزشگاه چیستا رباتیك صدرا (اصفهان) خانم اسماعیلی  پویان رنجبر، حامد ساسانی نژاد
دوم شریف نصیر (تهران) آقای سعید کشاورزی  سینا طلوعی، امیر حسین حقی، امیر حسین بختیاری، محسن فرمهینی، امیرحسین دانشی
سوم توسعه آموزشی پات(تهران) آقای محمد سلیمی   نازنین گل محمد زاده، نگین سلطانی، درسا سلیمان، محمد کرمی، فاطمه رجبی

 

 

ربات جنگجو / دوره دوم متوسطه

رتبه
مدرسه
نام دبیر
دانش آموزان
اول مهرآیین (تهران) آقای حمید رضا کندری نژاد

 تینا فلاح، نرگس حیدری نژاد، روژین نوفرستی، مریم شجاعی، صهبا عدالت فرد

دوم راه شایستگان (تهران) خانم طاهره کارگرشریف ثمین سادات مشکات، صبا سادات میرصادقی، مهلا حسن زاده، سحر رسولیان هروی

 

 

رده بندی گروه های شرکت کننده در مسابقات دهمین جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان برنامه نویسی

برنامه نویسی / دوره اول متوسطه

رتبه
مدرسه
دانش آموزان
اول علامه حلی ۱ (تهران) مهدی امیری
دوم باهنر 4 (کرج) میکائیل قربانی
سوم علامه حلی 5 (تهران) آریا حمزه نوا

 

برنامه نویسی / دوره دوم متوسطه

رتبه
مدرسه
دانش آموزان
اول سلام ایران زمین کورش توس
دوم علامه حلی 4 (تهران) عرفان میان محله
سوم علامه حلی 10(تهران) حمیدرضا هدایتی

 

دبیرخانه جشنواره

آدرس دبیرخانه: تهران، ولنجک، بلوار دانشجو، دانشگاه شهید بهشتی، مرکز رشد و فناوری دانشگاه، طبقه منفی 1، مرکز یادگیری موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
تلفن: 81202311، 81202167

نمابر: 81202428

پست الکترونیکی: project@tebyan.com
 

بخش پژوهش های دانش آموزی سایت تبیان
تنظیم: یگانه داودی
 

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین