وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
استقلال بعد از قهرمانی، امیدهایش برای کسب سهمیه آسیا هم با توقف خانگی برابر پدیده تا حدی ناامید شد. تیمی که در ابتدای فصل بخت نخست قهرمانی قلمداد می شد و بسیاری اعتقاد داشتند این توانایی را دارد که چند هفته زودتر صاحب جام قهرمانی شود، حالا در فاصله چند هف
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

 آتش زیر خاکستر در باشگاه استقلال


استقلال بعد از قهرمانی، امیدهایش برای کسب سهمیه آسیا هم با توقف خانگی برابر پدیده تا حدی ناامید شد. تیمی که در ابتدای فصل بخت نخست قهرمانی قلمداد می‌شد و بسیاری اعتقاد داشتند این توانایی را دارد که چند هفته زودتر صاحب جام قهرمانی شود، حالا در فاصله چند هفته تا انتهای فصل چنان وارد بحران شده که هر بار هیأت‌مدیره‌‌اش تشکیل جلسه می‌دهد، همه در انتظار تصمیمات اعضا برای ایجاد تغییرات در کادرفنی هستند. گرچه این انتظارها جوابی در پی نداشته و بهرام افشارزاده همچنان به حمایت از سرمربی تیم و کادرش پرداخته است.
استقلال

در ادامه نشست‌های هفتگی هیأت‌مدیره دیروز هم تعدادی از اعضا دور یك میز نشستند تا به بررسی شرایط تیم بپردازند. گرچه بعد از جلسه همگی مدعی شدند محور صحبت‌ها پیرامون خصوصی‌سازی باشگاه بود اما اخبار پشت پرده حكایت از نارضایتی اعضا از نتایج تیم و نگرانی‌هایی در خصوص از دست رفتن سهمیه آسیا هم داشت تا جایی كه نجف‌نژاد رئیس هیأت‌مدیره استقلال با گفتن اینكه تصمیمات كلی راجع به تیم گرفته شد كه از سوی افشارزاده اعلام می‌شود، نگاه‌ها را به سوی این نشست خیره كرد.

 

گرچه بعد از نزدیك به یك ساعت مدیرعامل باشگاه مدعی شد هیچ تصمیمی اتخاذ نشده و صحبت‌ها تنها مختص به خصوصی شدن استقلال بود! پیرو این تناقض‌ها دیروز از یك منبع آگاه و نزدیك به هیأت‌مدیره شنیدیم در پی تمام انتقادات فنی كه اعضای هیأت‌مدیره از اتفاقات رخ داده در استقلال داشتند، دیروز گزارشی هم در خصوص خریدهای نیم‌فصل آماده شده و در اختیار اعضا قرار گرفته بود تا این بار خریدهای سرمربی تیم به سوژه جدید منتقدان او در هیأت‌مدیره تبدیل شود.

گفته می‌شود در این گزارش عملكرد تك‌تك خریدهای نیم‌فصل استقلال به صورت مجزا آمده بود تا مشخص شود به جز یكی، دو نفر مابقی هیچ كمكی به استقلال نكرده‌اند. گویا یكی از اعضای هیأت‌مدیره كه پیش از این هم انتقاداتی از تفكرات سرمربی در قبال نقل و انتقالات داشت، مدعی شده برای دومین فصل است باشگاه چوب اعتماد به افكار و تصمیمات سرمربی را می‌خورد، در حالی كه باشگاه‌های حرفه‌ای دنیا برای نقل و انتقالات خود تابع تصمیم‌گیری‌های كمیته فنی و نقل و انتقالات باشگاه هستند نه اینكه حرف، تنها حرف سرمربی باشد! نكته جالب اینكه به اذعان منتقدان سرمربی در هیأت‌مدیره تمام خریدهای نیم‌فصل استقلال تنها بار مالی منفی به همراه داشته و هیچ صرفه‌جویی در پی نداشته و با این عملكرد برای فصل آتی هم نمی‌توان روی این بازیكنان حساب باز كرد چون اكثر آنها نفرات پا به سن گذاشته هستند و باید بعد از تسویه‌حساب مالی رضایتنامه‌شان صادر می‌شود.

استقلال دیروز شاهد گردهمایی تعدادی از اعضای هیأت مدیره خود بود اما خروجی این نشست اصلاً مشخص نشد! البته عصر دیروز شایعه جالبی را در مورد این جلسه شنیدیم. این طور كه خبردار شده‌ایم درخلال نشست مذكور، یكی از اعضا با اشاره به شرایط نابسامان تیم، خواهان رسیدگی به امور فنی شده و حتی مدعی شد كه می‌توان طرح تحول در كادر فنی را هم در دستور كار قرار داد اما طرح فوق كاملاً مسكوت ماند

استقلال در نیم‌فصل نفراتی مثل رضا عنایتی، میلاد نوری، میلاد سلیمان‌فلاح، وحید طالب‌لو و بهنام برزای را به خدمت گرفت كه از این جمع عنایتی 900 دقیقه، نوری 420 دقیقه، سلیمان‌فلاح 99 دقیقه، طالب‌لو 90 دقیقه و بهنام برزای 4 دقیقه برای استقلال به میدان رفتند كه آمار چندان جالب توجهی نیست چون سرمربی مدعی شده بود نفرات با تفكرات او جذب شده و با حضور آنها استقلال تقویت خواهد شد.

پشت پرده از جلسه هیأت مدیره
بركناری سرمربی جــرأت می‌خواهد

استقلال دیروز شاهد گردهمایی تعدادی از اعضای هیأت مدیره خود بود اما خروجی این نشست اصلاً مشخص نشد! البته عصر دیروز شایعه جالبی را در مورد این جلسه شنیدیم. این طور كه خبردار شده‌ایم درخلال نشست مذكور، یكی از اعضا با اشاره به شرایط نابسامان تیم، خواهان رسیدگی به امور فنی شده و حتی مدعی شد كه می‌توان طرح تحول در كادر فنی را هم در دستور كار قرار داد اما طرح فوق كاملاً مسكوت ماند چون حاضران مدعی شدند كه بركناری سرمربی در این مقطع ریسك بسیار بالایی دارد و جرأت زیادی می‌خواهد چون تبعات بسیار زیادی خواهد داشت و از سوی دیگر 2 بازی فوق‌العاده مهم مقابل تراكتورسازی و پرسپولیس طی سه هفته آتی در پیش است. بنابراین بهتر است موضوع فعلاً مطرح نشود.

بخش ورزشی تبیان

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین