وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
با وجود اینکه تقریبا یک سال از علنی شدن خبر جدایی آزاده نامداری و فرزاد حسنی می گذرد اما همچنان تلاش های خانم مجری برای مبرا دانستن خود از اشتباه در این ماجرا ادامه دارد!
عکس نویسنده
عکس نویسنده
نویسنده : زهرا فرآورده
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

بس نیست خانم نامداری؟


با وجود اینکه تقریبا یک سال از علنی شدن خبر جدایی آزاده نامداری و فرزاد حسنی می گذرد اما همچنان  خانم مجری دوست دارد در رسانه ها از این اتفاق بگوید.

اینکه در این اتفاق و جدایی مقصر چه کسی است و چه چیزی باعث این اختلافات و جدایی شده موضوعی است که در اینجا با آن کار نداریم و قضاوت هم نمی کنیم. موضوع مورد نظر ما رفتارهایی است که در این ماجرا دیده می شود.

نامداری

با یک مرور در موضوعاتی که از ابتدای این اتفاق مطرح شد کاملا واضح است که از همان ابتدای ازدواج تا بعد از جدایی و اتفاقات بعد از آن مهمترین عامل خبرساز خود آزاده نامداری است و ظاهرا هم طبق گفته های خودش از گفتگوها و افشاگری هایی که داشته پشیمان نیست و فکر می کند که درست ترین کار را انجام داده. این که آزاده نامداری و فرزاد حسنی مدتی باهم زندگی کردند و اتفاقاتی منجر به اختلافات و جدایی این زندگی شده مثل هر زندگی مشترک دیگری که ممکن است منجر به جدایی شود اتفاق خوشایندی نیست؛ اما آیا به تمام زندگی های مشترکی که منجر به جدایی می شود این اندازه توجه می شود یا صرف سلبریتی بودن این دو نفر این موضوع تا این اندازه حواشی داشته؟
معمولا تلاش کردن برای مبرا دانستن خود و اثبات این موضوع که تقصیرها بر گردن کس دیگری است وقتی زیادی ادامه پیدا کند، هم نتیجه عکس دارد و هم اینکه ذهن را به این سمت می برد که شخص مورد نظر  احتمالا از این کار برای بدون خطا جلوه دادن خودش استفاده می کند، در حالیکه واقعیت چیز دیگری است!
این که آزاده نامداری و فرزاد حسنی دو چهره مطرح هستند که ممکن است اتفاقات مربوط به آنها برای عده ای قابل اهمیت باشد درست، اما زندگی شخصی هر کس تا چه اندازه به دیگران مربوط می شود که برای خصوصی ترین اتفاقات آن دیگران را با خبر کرده و فراموش می کنند زمانی هم خبر ازدواج این دو نفر بوده که خبرساز شده و در موقعیت های مختلف به گفته خودشان یک زندگی کاملا ایده ال را در فکرشان داشتند؛ حالا با محقق نشدن این تصور و جدایی، همه آن اتفاقات و تصورات از یک زندگی خوب به یکباره فراموش شده و دیگر هیچ ابایی از علنی کردن اتفاقات شخصی نیست؟

اگر قرار باشد رفتارهای دو طرف را در این مدت بررسی کنیم آزاده نامداری چه از روی احساسات و عصبانیت (البته به گفته خودش اینطور نبوده) و چه با رضایت و خواسته خودش موضوعاتی را عنوان کرده باشد در هر دوصورت نقش زیادی در حواشی این ماجرا داشته

خانم نامداری بد نیست به این نکته هم توجه کنند که سلبریتی بودن دو رو دارد، اگر زمانی خودتان را ملزم می دانستید که لحظه های خوب زندگی تان را برای مخاطبان به نمایش بگذارید تا به نوعی از زندگی مشترک ساده و ایده ال شما الگو گیری کنند فکر نمی کنید این برخوردها و افشاگری ها هم همان اثر را می تواند داشته باشد و اینکه هر خانومی وقتی زندگی مشترکش بهم خورد حق دارد دست به هر کاری بزند تا حق خودش را بگیرد تصور غلطی نیست؟
در گفته های خود نامداری جملات متناقض زیادی وجود دارد که حرفهای او را زیر سوال می برد. اینکه برای طرف مقابلش حق پاسخگویی و دفاع قائل است اما به محض پاسخ حسنی واکنش نشان می دهد و در مورد همان ها صحبت می کند. صحبت هایی که خیلی سریع هم رسانه ای می شود و در هر مصاحبه دوباره موضوعات جدیدی را مطرح می کند. بد نیست خانم مجری به مواری هم که خودش می گوید توجه کند و اگر از طرف مقابل توقع دارد تا از همه چیز سواستفاده نکند بهتر است خودش هم این نکته را فراموش نکند و از روی احساس و بدون در نظر گرفتن عواقب یک حرف آن را مطرح نکند.
مصاحبه های پی در پی ای که هر بار اعلام می شود آخرین گفتگو و اظهار نظر در مورد این اتفاق است تا چه زمانی ادامه دارد؟
اگر به گفته خود آزاده نامداری و فرزاد حسنی هر دو از طریق مراجع قانونی در حال پیگیری هستند پس رسانه ای کردن تمام اتفاقات و حواشی این ماجرا چه دلیلی دارد؟

نامداری

موضوع دیگری هم که در این ماجرا قابل تأمل است اینکه نامداری در هر گفتگویی که داشته به شکلی رسانه ملی را هم وارد ماجرا کرده؛ ابتدا در پست جنجالی اینستاگرامش بود که علت پخش نشدن مستند "خانومی که شما باشی" را مرتبط با این اتفاق دانسته بود و حالا هم در آخرین مصاحبه اش گفته که آن پست جنجالی و اتفاقاتی که افتاده بوده مربوط به قبل از اجرای برنامه سال تحویل است و او با اصرار رسانه ملی برای اجرای برنامه تحویل سال راضی شده. که اگر این گفته نامداری درست باشد رسانه ملی چه اصراری در نشان دادن رابطه ای نمایشی و مصنوعی از زندگی دو مجری دارد؛ بنابراین در صورت صحت این موضوع تلویزیون هم در به وجود آمدن حواشی این ماجرا بی تقصیر نیست.
همانطور که در ابتدا هم گفتیم منظور ما قضاوت و پیدا کردن مقصر این اختلافات نیست، اما اگر قرار باشد رفتارهای دو طرف را در طول این مدت بررسی کنیم آزاده نامداری چه از روی احساسات و عصبانیت (البته به گفته خودش اینطور نبوده) و چه با رضایت و خواسته خودش موضوعاتی را عنوان کرده باشد در هر دو صورت نقش زیادی در حواشی این ماجرا داشته.
به گفته خود نامداری گفتگو با مجله زندگی ایده ال آخرین مصاحبه و گفتگوی او درباره این جریان است؛ امیدواریم همینطور باشد.

علی احمدی
بخش ارتباطات تبیان

مطالب مرتبط:
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین