تبیان، دستیار زندگی
مهلت ارسال مقاله به دهمین همایش روابط عمومی الکترونیک که با موضوع «روابط عمومی الکترونیک؛ حکمرانی الکترونیک» برگزار می شود، نهم اردیبهشت ماه به پایان می رسد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

اعلام آخرین مهلت ارسال مقاله به دهمین همایش روابط‌عمومی الکترونیک

دهمین همایش روابط‌عمومی الکترونیک

مهلت ارسال مقاله به دهمین همایش روابط‌عمومی الکترونیک که با موضوع «روابط‌عمومی الکترونیک؛ حکمرانی الکترونیک» برگزار می‌شود، نهم اردیبهشت‌ماه به پایان می‌رسد.
به گزارش  روابط عمومی، امیر لعلی، دبیرکل دهمین همایش روابط‌عمومی الکترونیک با بیان این مطلب اظهار داشت: کمیته علمی این همایش به ریاست دکتر محمد سلطانی‌فر، نتایج داوری‌ها را در روز 19 اردیبهشت‌ماه اعلام خواهد کرد.
وی افزود: «جایگاه روابط‌عمومی الکترونیک در مسیر ارائه خدمات الکترونیک»، «توانمندی روابط‌عمومی الکترونیک در دستیابی به ثروت دیجیتال» و «نقش روابط‌عمومی الکترونیک در تحقق 11 خط عمل جامعه اطلاعاتی (مصوب اجلاس جهانی سران در مورد جامعه اطلاعاتی- تونس 2005)» از جمله محورهای دهمین همایش روابط‌عمومی الکترونیک هستند که مقالات ارسالی به دبیرخانه کنفرانس نیز باید در بر گیرنده یکی از موضوعات باشد.
دبیرکل دهمین همایش روابط‌عمومی الکترونیک از استادان، کارشناسان و علاقمندان روابط‌عمومی دعوت کرد مقالات خود را تا تاریخ 19 اردیبهشت‌ماه به آدرس اینترنتی دبیرخانه info@eprcenter.ir ارسال کنند.
گفتنی است دکتر محمد سلطانی‌فر، دکتر سعیدرضا عاملی، دکتر شهیندخت خوارزمی، دکتر یونس شکرخواه، دکتر داود زارعیان، دکتر علی‌اصغر محکی و دکتر حمید ضیایی‌پرور اعضای کمیته علمی دهمین همایش روابط‌عمومی الکترونیک را تشکیل می‌دهند.
دهمین همایش روابط‌عمومی الکترونیک روز 27 اردیبهشت‌ماه 94 همزمان با نخستین روز از برپایی هفته روابط‌عمومی در هتل المپیک تهران برگزار می‌شود.

تنظیم: هومن بهلولی