تبیان، دستیار زندگی
ثبت نام اینترنتی اعتکاف ۹۴ توسط پایگاه اطلاع رسانی تبیان آغاز شد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

ثبت‌نام اینترنتی اعتکاف ۹۴ آغاز شد

شبکه معتکفین

ثبت‌نام اینترنتی اعتکاف ۹۴ توسط پایگاه اطلاع‌رسانی تبیان آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی، شبکه اجتماعی معتکفین توسط سازمان تبلیغات اسلامی، به عنوان یکی از متولیان برگزاری مراسم عبادی معنوی اعتکاف در سراسر کشور سال گذشته رونمایی شد و امسال هم به مناسبت فرارسیدن ایام اعتکاف از همه معتکفان ثبت‌نام می‌کند.

این سامانه توسط سازمان تبلیغات اسلامی، به عنوان یکی از متولیان برگزاری مراسم عبادی معنوی اعتکاف در سرتاسر کشور، به منظور ثبت‌نام از متقاضیان شرکت در آئین اعتکاف و ارائه خدمات یکپارچه راه‌اندازی شده است.

شبکه اجتماعی معتکفین به منظور تعامل و به اشتراک‌گذاری اطلاعات، خاطرات، افکار و تجارب فردی و اجتماعی شرکت‌کنندگان در مراسم روح‌بخش اعتکاف راه‌اندازی شده است.

این وب‌گاه اجتماعی، بستری است امن، سالم و قدرتمند ویژه کاربرانی که دست‌کم یک‌بار، لذت حضور در فضای روحبخش اعتکاف را چشیده و علاقمندند دوستی‌ها و روابط شکل‌گرفته خود با دیگر افراد شرکت‌کننده در مراسم اعتکاف را در فضای مجازی تداوم و استمرار ببخشند.

کاربران باید توجه داشته باشند که این ثبت‌نام از طریق شبکه اجتماعی معتکفین، ثبت‌نام مقدماتی است و مراحل نهایی ثبت‌نام شامل انتخاب محل اعتکاف و پرداخت وجه نقدی، به ترتیب، به صورت تلفنی و حضوری، انجام خواهد شد.

کاربران پیش از تکمیل فرم ثبت‌نام شرکت در اعتکاف، با رفتن به این صفحه، یک شناسه کاربری و رمز عبور انتخاب کنند.(انجام این مرحله، به منظور پی‌گیری‌های بعدی و نیز استفاده از سایر خدمات ارائه شده در این سامانه مانند سرویس شبکه اجتماعی معتکفین، ضروری است.)

همچنین کاربران باید پس از ثبت شناسه کاربری، به منظور فعال‌سازی و تأیید حساب کاربری، شماره تلفن همراه خود را در باکس مربوطه وارد کنند. پس از درج شماره تلفن، پیامکی حاوی یک کد چند رقمی برای شما ارسال می‌شود. با ثبت این کد در باکس مربوطه، حساب کاربری شما تأیید خواهد شد.

کاربران برای ثبت نام اینترنتی اعتکاف می‌توانند به نشانی www.motakefin.ir مراجعه کنند.

تنظیم: هومن بهلولی