تبیان، دستیار زندگی
سازمان تبلیغات اسلامی، به عنوان یکی از متولیان برگزاری مراسم عبادی معنوی اعتکاف در سرتاسر کشور، به منظور ثبت نام از متقاضیان شرکت در آئین اعتکاف و ارائه خدمات متمرکز، سامانه جامع اطلاع رسانی معتکفین را راه اندازی نموده است.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

آغاز ثبت‌نام اینترنتی اعتکاف 94

اعتکاف

سازمان تبلیغات اسلامی، به عنوان یکی از متولیان برگزاری مراسم عبادی معنوی اعتکاف در سرتاسر کشور، به منظور ثبت‌نام از متقاضیان شرکت در آئین اعتکاف و ارائه خدمات متمرکز، سامانه جامع اطلاع‌رسانی معتکفین را راه‌اندازی نموده است.
بنا بر گزارش تبیان از معاونت امور فرهنگی و تبلیغی سازمان تبلیغات اسلامی، مرحله نخست نام‌نویسی از علاقمندان به شرکت در آئین اعتکاف 94، به صورت سراسری از طریق سامانه جامع اطلاع‌رسانی معتکفین به نشانی: motakefin.ir، به مدت سه روز هم‌زمان با آغاز ماه رجب‌المرجّب صورت می‌گیرد.
حجت‌الاسلام والمسلمین حسین روحانی‌نژاد در مراسم اختتامیه طرح مدیریت جهادی سازمان تبلیغات اسلامی که در مجتمع فرهنگی ولایت مشهد برگزار شد به معاونان فرهنگی ادارات کل تبلیغات اسلامی استان‌ها تاکید کرد که ثبت نام از معتکفان از طریق شبکه اجتماعیmotakefin.ir، انجام خواهد شد.
بنا بر این گزارش، "شبکه اجتماعی معتکفین" به منظور تعامل و به اشتراک‌گذاری اطلاعات، خاطرات، افکار و تجارب فردی و اجتماعی شرکت‌کنندگان در مراسم روح‌بخش اعتکاف راه‌اندازی شده است.
این وب‌گاه اجتماعی، بستری است امن، سالم وقدرتمند ویژه کاربرانی که دست‌کم یک‌بار، لذت حضور در فضای روحبخش اعتکاف را چشیده و علاقمندند دوستی‌ها و روابط شکل‌گرفته خود با دیگر افراد شرکت‌کننده در مراسم اعتکاف را در فضای مجازی تداوم و استمرار ببخشند.
شایان ذکر است پس از ثبت‌نام اولیه، با اطلاعاتی که سیستم در اختیار کاربران قرار می‌گیرد، سایر مراحل نهایی ثبت‌نام به صورت تلفنی و حضوری انجام خواهد شد.
همچنین کاربران(معتکفین) می‌توانند با همان نام کاربری و رمز عبوری که پیش از این در ثبت‌نام اینترنتی اعتکاف، ارائه کرده‌اند، به شبکه اجتماعی معتکفین دات آی آر وارد شوند.

بخش اخلاق و عرفان اسلامی تبیان

مشاوره
مشاوره
در رابطه با این محتوا تجربیات خود را در پرسان به اشتراک بگذارید.