تبیان، دستیار زندگی
موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان به مشارکت کنندگان در بخش تبلیغات و اطلاع رسانی نخستین جشنواره رسانه های مکتوب و دیجیتال قرآنی کشور پیوست/ متقاضیان ثبت نام در بیش از یک محور از محورهای جشنواره لازم است، به صورت مجدد نسبت به تکمیل فرم ثبت نام در محورهای
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

مشارکت موسسه فرهنگی و اطلاع‌رسانی تبیان در جشنواره «اتقان»

جشنواره اتقان

موسسه فرهنگی و اطلاع‌رسانی تبیان به مشارکت‌کنندگان در بخش تبلیغات و اطلاع‌رسانی نخستین جشنواره رسانه‌های مکتوب و دیجیتال قرآنی کشور پیوست/ متقاضیان ثبت‌نام در بیش از یک محور از محورهای جشنواره لازم است، به‌صورت مجدد نسبت به تکمیل فرم ثبت‌نام در محورهای دیگر اقدام نمایند.
به گزارش روابط عمومی، نخستین جشنواره انتخاب برترین رسانه‌های مکتوب و دیجیتال قرآنی باهدف شناسایی ظرفیت‌های موسسات قرآنی سراسر کشور در حوزه رسانه‌های مکتوب و دیجیتال کشور و معرفی و تقدیر برترین‌ها، از روز شنبه 22 فروردین‌ماه 94، آغاز شد.
بر اساس این گزارش، جشنواره قرآنی «اتقان» که توسط اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت کشور طراحی‌شده است، در 4 حوزه نشریات مکتوب، وب‌سایت‌های برتر آموزشی ـ قرآنی، صفحات شخصی اینترنتی ـ قرآنی و نرم‌افزارهای قرآنی برگزار می‌شود.
بخش نشریات مکتوب اولین جشنواره قرآنی «اتقان» شامل رسانه‌های مکتوب، خبرنامه‌های موسسات، بولتن‌های خبری ـ قرآنی نهادهای قرآنی و دیگر نهادها، گاه‌نامه‌های مناسبتی مرتبط با قرآن و عترت و سایر منشورات مکتوب است، همچنین بخش وب‌سایت‌های برتر آموزشی قرآن شامل وب‌سایت‌های برتر آموزش قرائت، وب‌سایت‌های آموزش حفظ، وب‌سایت‌های دارای محتوای آموزش عمومی و حاوی اطلاعات جامع کاربران، وب‌سایت‌های ارائه‌دهنده خدمات جامع آموزش مجازی قرآنی خواهد بود.
بخش‌های صفحات شخصی اینترنتی شامل صفحات شخصی با محتوای کلی قرآنی، صفحات شخصی شامل خاطرات و تجربیات قرآنی، فتوبلاگ‌های مرتبط با فعالیت‌های قرآنی و نیز صفحات اینستاگرام و نرم‌افزارهای مشابه با محتوای تبلیغی ـ ترویجی قرآن کریم نیز آر دیگر بخش‌های این جشنواره می‌باشند.

گفتنی است، موسسه فرهنگی و اطلاع‌رسانی تبیان اقدام به همکاری و تعامل با اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت کشور در برگزاری و تبلیغات جشنواره «اتقان» نمود.
موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان، پایگاهی اینترنتی است که در سال 1380 و با توجه به تاثیرات قابل توجه و روز افزون فضای مجازی و فناوری اطلاعات در توسعه دانش دینی مردم و به ویژه جوانان، با هدف نشر معارف دینی و مذهبی در فضای مجازی تأسیس و راه اندازی شد.
موسسه فرهنگی تبیان متشکل از بخش‌های: دین و اندیشه، دانش و فناوری، خانواده و زندگی، ورزشی، جامعه و سیاست و... می‌باشد که محوریت همه بخش‌ها نیز مذهبی می‌باشد.
موسسه تبیان به نشانی اینترنتی: www.tebyan.net، اکنون با کاربران بسیاری از سراسر کشور به نشر معارف اهل بیت و دین مبین اسلام می‌پردازد.
از این رو اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت نیز در بخش تبلیغات و اطلاع رسانی در جشنواره برترین رسانه های مکتوب و دیجیتال قرآنی کشور «اتقان»، اقدام به همکاری با این موسسه فرهنگی و مذهبی نمود.

علاقه‌مندان جهت ثبت‌نام و معرفی رسانه مکتوب و یا دیجیتال خود در این جشنواره می‌توانند، با ورود به صفحه این جشنواره در تصویر بالای سمت چپ پورتال مدیریت اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت کشور به نشانی:www.etghan.ir نسبت به تکمیل فرم ثبت‌نام اقدام نمایند.
ضمناً علاقه‌مندان جهت تکمیل این فرم لازم است، ابتدا نسبت به تکمیل فیلدهای مشخصات فردی اقدام نموده و در ادامه با توجه به نوع رسانه، نسبت به اعلام نام و یا ارسال تصویری از رسانه مکتوب و یا دیجیتال خود اقدام نمایند.

شایان ذکر است، متقاضیان ثبت‌نام در بیش از یک محور از محورهای یادشده لازم است، به‌صورت مجدد نسبت به تکمیل فرم ثبت‌نام در محورهای دیگر اقدام نمایند.
یادآور می‌شود، 3 خردادماه، همزمان با ولادت حضرت زین‌العابدین (ع) آخرین‌مهلت ارسال آثار به دبیرخانه این جشنواره می‌باشد.

گفتنی است، در پایان این جشنواره 36 نفر از آثار برگزیده این همایش در نیمه خردادماه و همزمان با ایام میلاد حضرت ولی‌عصر (عج) در نیمه شعبان، معرفی و در همایشی با حضور میهمانان ویژه و مدیران موسسات قرآنی سراسر کشور، مورد تجلیل قرار می‌گیرند.

لازم به ذکر است، علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 88977933-021 و داخلی 20 تماس حاصل فرمایند.

تنظیم: هومن بهلولی