تبیان، دستیار زندگی
تیم فوتبال رئال مادرید درحالی مقابل اتلتیکومادرید به میدان می رود که به نظر می رسد «گرث بیل» را به دلیل آسیب دیدگی در این دیدار حساس در اختیار نخواهد داشت.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

رئال بدون مودریچ و بیل مقابل اتلتیکو


تیم فوتبال رئال مادرید درحالی مقابل اتلتیکومادرید به میدان می‌رود که به نظر می‌رسد «گرث بیل» را به دلیل آسیب دیدگی در این دیدار حساس در اختیار نخواهد داشت.
رئال مادرید و اتلتیکومادرید

بیل ۲۵ ساله در بازی با مالاگا از ناحیه عضله ساق پا دچار آسیب دیدگی شد و حتی عنوان شده تا سه هفته دور از میادین فوتبال خواهد بود. رئال در این بازی مهم «لوکا مودریچ» را که او هم در بازی با مالاگا از ناحیه زانو آسیب دید را به خدمت ندارد.  مارسلوی برزیلی هم به دلیل محرومیت قادر به همراهی رئال نخواهد بود.
رئال مادرید در دیدار رفت که در ویسنته کالدرون برگزار شد با تساوی بدون گل مقابل اتلتیکو مادرید به کار خود پایان داد و هر تساوی با گل منجر به حذف کهکشانی‌ها خواهد شد.
اتلتیکو مادرید البته وضعیت بهتری نسبت به همشهری خود دارد و برای این بازی فقط هافبک خود «ماریو سوارس» را به خدمت نخواهد داشت.
رئال مادرید در اندیشه تکرار عنوان قهرمانی است چراکه در دوره جدید این رقابتها هنوز هیچ تیمی موفق نشده از عنوان قهرمانی خود دفاع کند.
در دیگر دیدار چهارشنبه شب تیم موناکو میزبان یوونتوس ملقب به «بانوی پیر» است. یوونتوس در دیدار رفت که در تورین برگزار شد موفق شد با پنالتی «آرتورو ویدال» از سد موناکو بگذرد و برای صعود به نیمه نهایی این رقابتها کار دشواری دارد.

رئال مادرید در اندیشه تکرار عنوان قهرمانی است چراکه در دوره جدید این رقابتها هنوز هیچ تیمی موفق نشده از عنوان قهرمانی خود دفاع کند

موناکو برای حضور در این مرحله موفق شده آرسنال را در زمین این تیم با نتیجه ۳ بر یک از پیش رو بردارد و این نشان می‌دهد تیم رده سوم لیگ فرانسه می‎تواند برای یووه هم خطرآفرین باشد.
«پاتریس اورا» که از سال ۲۰۰۲ تا ۲۰۰۶ در تیم موناکو بازی کرده، گفت: وقتی این تیم موفق شد آرسنال را حذف کند، من واقعا به آنها افتخار کردم. آنها در بازی رفت با یوونتوس هم ما را غافلگیر کردند. ما در این بازی باید کنترل مسابقه را در دست بگیریم.
بخش ورزشی تبیانمنبع: سایت یوفا