تبیان، دستیار زندگی
معاون تربیت بدنی و سلامت وزیر آموزش و پرورش در دیدار با معلمان تربیت بدنی استان گلستان گفت: المپیاد درون مدرسه ای به پیوند خانه و مدرسه کمک می کند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

المپیاد درون مدرسه ای به پیوند خانه و مدرسه کمک  می کند.

المپیاد درون مدرسه ای به پیوند خانه و مدرسه کمک


معاون تربیت بدنی و سلامت وزیر آموزش و پرورش در دیدار با معلمان تربیت بدنی استان گلستان گفت: المپیاد درون مدرسه ای به پیوند خانه و مدرسه کمک می کند.


مهرزاد حمیدی در دیدار با معلمین تربیت بدنی استان گلستان اظهار کرد: سیاست ما شعار به مدرسه باز می گردیم و فعالیت های درون مدرسه ای است که همه کارها توسط دانش آموز با حمایت معلمین انجام گیرد مانند المپیاد ورزش درون مدرسه ای که دانش آموز به عنوان داور، مربی، انتظامات و... به کار گیری شد واین عامل باعث فزایش و تقویت اعتماد به نفس دانش آموزان می شود. حمیدی گفت: المپیاد ورزش درون مدرسه ای فاصله خانه و مدرسه را کاهش و انس به مدرسه را در خانواده ها افزایش داده است و آثار این طرح فقط بر روی سه و نیم میلیون دانش آموز نبوده بکله بر روی یک یک افراد مدرسه و خانواده دیده می شود.

وی به اهمیت اجرای طرح حیاط پویا و پی گیری جدی آن که مهمترین بخش غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان در مدرسه است، تاکید کرد و به اجرای طرح کانون های ورزش درون مدرسه ای و مشارکت خانواده ها و اجرای آن از تابستان در اوقات فراغت اشاره کرد.

المپیاد ورزش درون مدرسه ای فاصله خانه و مدرسه را کاهش و انس به مدرسه را در خانواده ها افزایش داده است و آثار این طرح فقط بر روی سه و نیم میلیون دانش آموز نبوده بکله بر روی یک یک افراد مدرسه و خانواده دیده می شود.

وی در مورد اجرای طرح دهان و دندان که دانش آموزان تا 12 سال را تحت پوشش قرار می دهد و افزود:  به جایی برسیم که دانش آموزان حتی یک دندان پوسیده و شکسته نداشته باشند و در ادامه به اجرای طرح سفیر سلامت ، مروج سلامت و غربالگری شنوایی سنجی نیز اشاره کرد.


منبع: خبرگزاری پانا

بخش سفیران تبیان