تبیان، دستیار زندگی
مدیرعامل باشگاه استقلال تهران گفت: برای برکناری امیر قلعه نویی سرمربی تیم فوتبال این باشگاه نامه ای ننوشتم اما همه چیز را از ابتدای فصل یادداشت کرده و فردا اعلام می کنم.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

افشارزاده :همه چیز را فردا اعلام می کنم


مدیرعامل باشگاه استقلال تهران گفت: برای برکناری امیر قلعه نویی سرمربی تیم فوتبال این باشگاه نامه ای ننوشتم اما همه چیز را از ابتدای فصل یادداشت کرده و فردا اعلام می کنم.

بهرام افشارزاده افزود: امکانات درخواستی آقای قلعه نویی را به صورت کامل در اختیارش قرار داده و مکتوب کرده ایم و اردوهای مدنظر کادر فنی در خارج و داخل هم برگزار شده است.

افشارزاده

وی افزود: هیچ کوتاهی ازطرف باشگاه صورت نگرفته است و وقتی در 13بازی که یک بر صفر جلو بودیم نتیجه نمی گیرد ، یعنی قلعه نویی باید آسیب شناسی انجام می داد. در طول فصل مرتب به قلعه نویی گفتیم که تیم ازنظر قوای جسمانی و روانشناس نیازهایی دارد ولی او قبول نکرد و در ادامه نیز شاهد افت تیم بودیم. هر چند بازیکنان ما کوتاهی نمی کنند و مصدوم هایی هم به خاطر تیم ملی داریم ولی اینها دلیل نمی شود که نتیجه نگیریم.درمجموع حتما درجلسه هیأت مدیره استقلال همه چیز را تصمیم گیری خواهیم کرد و این موضوع را به اطلاع عموم خواهیم رساند.

جلسه هیات مدیره باشگاه استقلال تهران فردا( دوشنبه ) قرار است برگزار شود

وی در پاسخ به این سوال که آیا نامه ای 5 صفحه ای برای برکناری امیر قلعه نویی آماده کرده است، گفت: به هیچ عنوان چنین موضوعی صحت ندارد و نمی دانم این مطلب را از کجا گرفته اند. من مطالبی را از ابتدای فصل یادداشت کردم و قطعا در جلسه این موضوع ها مطرح خواهد شد و همان طور که اشاره کردم همه چیز را به اطلاع عموم خواهیم رساند.

مدیرعامل باشگاه استقلال ازتغییرات درهیأت مدیره این باشگاه خبرداد و گفت: آقای صاحب پناه به دلیل مسافرتی که در پیش دارد جای خود را به مقداد نجف نژاد داد و ایشان در اولین جلسه هیأت مدیره به عنوان رئیس انتخاب خواهد شد.

وی در زمان مدیریت آقای فتح الله زاده به عنوان رئیس هیأت مدیره فعالیت می کرد.

افشارزاده درباره پرداختی ها به بازیکنان استقلال گفت: فردا یا پس فردا مبالغی که به بازیکنان وکادر فنی داده ایم رااعلام خواهیم کرد و من باید بگویم که روز 28 فروردین به تمامی اعضای کادر فنی به جز قلعه نویی پول دادم. به بازیکنان هم در همان روز مقداری پول پرداخت کردیم که آنها را هم اعلام خواهیم کرد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا نامه ای 5 صفحه ای برای برکناری امیر قلعه نویی آماده کرده است، گفت: به هیچ عنوان چنین موضوعی صحت ندارد و نمی دانم این مطلب را از کجا گرفته اند. من مطالبی را از ابتدای فصل یادداشت کردم و قطعا در جلسه این موضوع ها مطرح خواهد شد و همان طور که اشاره کردم همه چیز را به اطلاع عموم خواهیم رساند

افشارزاده در حصوص یارگیری اول فصل تیمش گفت: چیزی که قلعه نویی خواسته بود انجام دادیم و سعی کردیم نفرات لازم او را بگیریم. مثلا از داسیلوا در استقلال اصلا استفاده نشد و هلمکه مجبور شد از ایران برود. به نظر من هیأت مدیره و مدیرعامل تمام کمال همه خواسته های قلعه نویی را پیاده کرد.

وی درپاسخ به این سوال که آیا برای فصل آینده تصمیمی گرفته است یا خیر،؟ گفت:به صورت شفاف اعلام کردم و حالا هم می گویم اگر شما مدیر استقلال بودید به خاطر این 4 بازی مربی را عوض می کردید. آیا این موضوع نتیجه می دهد؟ برای فصل بعد هم ما نمی توانیم تصمیم گیری کنیم چون روز 9 اردیبهشت واگذاری دو باشگاه انجام می شود و ممکن است هیأت مدیره جدید هر تصمیمی بگیرد تا وضع واگذاری روشن نشود نمی توانیم صحبتی انجام دهیم.

بخش ورزشی تبیان


منبع: ایرنا