تبیان، دستیار زندگی
سایت فرهنگی اطلاع رسانی تبیان در پی حادثه غم انگیز فرودگاه جده، نظر کاربران محیط مجازی را در خصوص «اعزام به حج عمره» جویا شد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

نظرسنجی تبیان برای تحریم عمره

عمره

سایت فرهنگی اطلاع‌رسانی تبیان در پی حادثه غم انگیز فرودگاه جده، نظر کاربران محیط مجازی را در خصوص «اعزام به حج عمره» جویا شد.

به گزارش روابط عمومی، بخش اجتماعی موسسه فرهنگی اطلاع‌رسانی تبیان پس از واکنشهای مختلف نسبت به تعلیق سفر به عربستان سعودی، نظر کاربران محیط مجازی و اعضای خانواده بزرگ تبیان را در خصوص این سفر جویا شد.

در این نظرسنجی آمده است: «اتفاقات اخیر روحیه بسیاری از ایرانیان را جریحه دار کرده است، و این سوال جدی از سوی مراجع بزرگوار مطرح شده که آیا برای یک امر مستحبی لازم است چنین هزینه هایی پرداخت شود هزینه و حیثیت یک ملت البته که نظام سیاسی کشور در جای خود عمل خواهد کرد. اما سوال ما این است: آیا اگر شرایط عمره برای شما فراهم شد حاضرید با این شرایط به عمره بروید؟ آیا این عمره رفتن با عزت تنها کشور شیعی دنیا منافات ندارد؟ پاسخ خود را با دلیل بنویسید اگر دوست دارید. »

گفتنی است کاربران و اعضای خانواده بزرگ تبیان نسبت به این پرسش واکنش نشان داده و خواستار لغو این سفر شدند. علاقه مندان می توانند جهت اعلام نظرات به بخش اجتماعی سایت تبیان مراجعه کنند.

تنظیم: هومن بهلولی