تبیان، دستیار زندگی
دانش آموزان و دبیران محترمی که از شهرستان ها در دهمین جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان شرکت کرده اند می توانند در تاریخ های 9 و 10 اردیبهشت ماه 1394 در محل های اسکان خود حضور پیدا کنند. شایان ذکر است که محل اسکان شرکت کننده دختر و پسر به شرح زیر است...
عکس نویسنده
عکس نویسنده
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

اطلاعیه مهم مخصوص شرکت کنندگان شهرستانی

همان طور که مستحضر هستید، موسسه تبیان در راستای گسترش روحیه‌ی پژوهشگری و افزایش مهارت های علمی و عملی دانش آموزان ایران اسلامی، برای دهمین سال متوالی، طرح «هدایت پروژه‌های دانش‌آموزی از طریق اینترنت» را در دست اجرا دارد.

برنامه دهمین جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان

جشنواره پایانی این دوره مورخ 10 و 11 اردیبهشت ماه 1394 در محل همایش های بین المللی دانشگاه شهید بهشتی تهران با حضور بیش از 1200 گروه شامل حدود 4000 دانش آموز از سراسر کشور در بخش های غرفه های نمایشگاهی، سمینارهای علمی و مسابقات برگزار خواهد شد.

دانش آموزان و دبیران محترمی که از شهرستان ها در دهمین جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان شرکت کرده اند می توانند در تاریخ های 9  و 10 اردیبهشت ماه 1394 در محل های اسکان خود حضور پیدا کنند. شایان ذکر است که محل اسکان شرکت کننده دختر و پسر به شرح زیر است:

محل اسکان شرکت کنندکان دختر:

ارودگاه  باهنر به آدرس تهران، میدان قدس،‌ خیابان شهید باهنر، رو به روی کلانتری 123، خیابان فیضیه

محل اسکان شرکت کنندگان پسر :

اردوگاه  صاحب الزمان (عج) به آدرس تهران، شهرک محلاتی، بزرگراه ارتش غرب، خیابان شهید محلاتی، میدان فاطمه الزهرا(س) ، خیابان بلوار شاهد، میدان صاحب الزمان،‌ خیابان بلوار جهاد،میدان امام علی (ع)

چنانچه  گروه های شرکت کننده بخواهند شب جمعه مورخ 11 اردیبهشت هم در محل اسکان بمانند، می توانند با پرداخت 50000 تومان (پنجاه هزار تومان) در این محل های اسکان برای شب سوم حضور داشته باشند.

شایان ذکر است که افرادی که همراه دانش آموزان می آیند ولی  موفق به ثبت نام در پروژه های دانش آموزی نشده اند، می توانند با پرداخت نقدی 100000 تومان (صد هزار تومان) از امکانات تهیه  شده استفاده نمایند.

دوستان عزیز توجه داشته باشید تهیه و ارائه جاکارتی B4 و بند گردنی کارت های دانش آموزی جهت شرکت در جشنواره پروژه های دانش آموزی به عهده گروه های شرکت کننده می باشد.

این دسته از شرکت کنندگان برای هماهنگی های لازم می توانند با شماره 021-81202303 تماس حاصل نمایند.


بخش پژوهش سایت تبیان