تبیان، دستیار زندگی
این روزها شادی مهدی طارمی همچنان سوژه است. رسانه های عربستانی به او حمله کرده اند و ایرانی ها به شدت از کار او راضی هستند. خود طارمی هم از کاری که کرده احساس رضایت می کند. اما مسئله ای که کمتر مورد توجه قرار می گیرد احتمال حضور دوباره طارمی و پرسپولیس در
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

احتمال رویارویی پرسپولیس با الهلال


این روزها شادی مهدی طارمی همچنان سوژه است. رسانه‌های عربستانی به او حمله کرده اند و ایرانی‌ها به شدت از کار او راضی هستند. خود طارمی هم از کاری که کرده احساس رضایت می‌کند.
پرسپولیس ، عالیشاه

اما مسئله‌ای که کمتر مورد توجه قرار می‌گیرد احتمال حضور دوباره طارمی و پرسپولیس در عربستان است که می‌تواند دردسرهایی را برای آن‌ها به همراه داشته باشد.
اگر پرسپولیس در گروه خود دوم و الهلال در گروه خودش صدرنشین شود این 2 تیم در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا با یکدیگر برخورد می‌کنند. حتی اگر پرسپولیس در گروهش صدرنشین شود و الهلال دوم باز هم این 2 تیم با یکدیگر برخورد می‌کنند.

از طرفی احتمال رویارویی پرسپولیس با فولاد کم است چون فولاد شانس کمی برای صعود دارد و سرخ‌پوشان احتمالا با الهلال یا السد قطر در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا پیکار خواهند کرد. اگر طارمی با پرسپولیس به عربستان برود مسلما احتمال دارد او را اذیت کنند.
یکی از بازیکنان پرسپولیس می‌گفت همان موقع که طارمی به النصر گل زد یک نفر از روی نیمکت حریف او را دو دستی گرفته بود و نمی‌گذاشت راهی زمین شود! آن‌ها به شدت از حرکت مهدی ناراحت شده بودند. جالب این‌که خودشان در بازی رفت همان کار را کردند و هیچ بازتابی هم نداشت. با تمام این حرف‌ها ما نگران مهدی هستیم.» تیم‌های ایرانی و عربستانی امسال در لیگ قهرمانان آسیا 8 بار با هم بازی کرده اند که حاصل آن 3 برد برای هم کدام بود و 2 بازی هم با تساوی به اتمام رسیده است.

بخش ورزشی تبیان