تبیان، دستیار زندگی
ن مجموعه ورزشی مادران و كودكان بعثت مجموعه ورزشی مادران و كودكان بعثت در بیست و یكم بهمن ماه سال 1377 به دست مقام محترم ریاست جمهوری جناب آقای خاتمی افتتاح شد. این مجموعه در فضای وسیعی احداث شده و دارای یك استخر قهرمانی دارای...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

معرفی ورزش بانوان استان تهران

مجموعه ورزشی مادران و كودكان بعثت

مجموعه ورزشی مادران و كودكان بعثت در بیست و یكم بهمن ماه سال 1377 به دست مقام محترم ریاست جمهوری جناب آقای خاتمی افتتاح شد. این مجموعه در فضای وسیعی احداث شده و دارای یك استخر قهرمانی دارای سونای خشك و 7 سالن ورزشی است كه با فعال بودن رشته های ورزشی متنوع در ضمن داشتن خوابگاه و تجهیزات و مدرن، پذیرایی ورزشكاران را در اردوهای مسابقات استانی و كشوری و حتی بین المللی سرویس دهی می نماید.

این مجموعه برای تمامی ارگانهای دولتی ، نهادها ، بنیاد شهید و نهادهای وابسته فرهنگیان و .... تخفیف ویژه در نظر گرفته است.

مدیریت : فریده صارمی

بلوار بعثت ، روبروی كیانشهر ، جنب خیابان 17 شهریور ، 555152 ، 555153

استخر شهید كشور دوست

استخر شهید كشور دوست در سال 1329 تأسیس شده است.

این مجموعه ورزشی كه در رشته های شنا و بدنسازی و آب درمانی فعال است.

آمار شركت كنندگان در سال 77       3993 نفر

آمار شركت كنندگان در سال 78       3721 نفر

آمار شركت كنندگان در سال 79       1379 نفر

جمع كل آمار 6814 نفر

استخر كشور دوست در مسابقات قهرمانی كشور شركت داشته و در تیم خردسالان 8 عدد كاپ دریافت كرده است و در حال حاضر قشرهای تحصیل كرده حدوداً 90 درصد از این مكان استفاده می كنند. این مجموعه با سازمانها و نهادها و ارگانها همكاری صمیمانه دارد و دارای مربیان و ناجیان درجه یك و ممتاز می باشد.

ونك ، خ شهید خدامی ، روبروی هتل هما ، تلفن : 8772264- 8776860

مجموعه ورزشی شهید عقیلی ( چیذر )

این مجموعه ورزشی قدیمی ترین مجموعه ورزشی می باشد كه در منطقه شمیرانات قرار داشته حدوداً در سال 1335 تأسیس گردیده است.

این مجموعه زیر نظر اداره تربیت بدنی شمیران بوده و در شهریور 1374 در اختیار اداره ورزش بانوان استان تهران قرار گرفته است. فعالیت جدی مجموعه از این تاریخ شروع گردید و محوطه مجموعه و سالنهای آن تعمیر و قابل استفاده شد و آماده خصوصاً از قشر جوان جذب مجموعه ورزشی گردیده است. این مجموعه در سال 74 با امكانات 6 رشته ورزشی كار خود را آغاز كرد و اكنون با 12 رشته ورزشی فعال می باشد. شامل : یك سالن چند منظوره برای رشته های والیبال ، بسكتبال ، فوتبال ، اسكیت ، بدمینتون و یك سالن مخصوص بدنسازی ، ژیمناستیك ، كاراته ، ووشو، هیدورا، یوگا و یك زمین تنیس رو باز با سرویسهای مجزا و استخری به مساحت 12 در 25 متر همراه با تجهیزات سونا و جكوزی ویك سالن ورزشی و سالن اجتماعات و بوفه در حال حاضر در دست احداث می باشد. رشته های فعال این مجموعه بدنسازی ، بسكتبال ، بدمینتون ، والیبال ، فوتبال ، اسكیت ، تنیس ، ووشو، ژیمناستیك ، كاراته ، یوگا و هیدورا می باشد.

مدیریت : پریچهر غفاری

تجریش ، میدان ندا، مجموعه ورزشی چیذر . تلفن : 2232467