سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
رییس سازمان مدارس معارف اسلامی صدرای کشور گفت: بیش از چهار هزار دانش آموز دختر و پنج هزار دانش آموز پسر در دبیرستان های صدرا مشغول به تحصیل دروس معارف اسلامی هستند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

٩هزار دانش آموز در مدارس صدرا تحصیل می کنند.

9هزار دانش آموز در مدارس صدرا تحصیل می کنند


رییس سازمان مدارس معارف اسلامی صدرای کشور گفت: بیش از چهار هزار دانش آموز دختر و پنج هزار دانش آموز پسر در دبیرستان های صدرا مشغول به تحصیل دروس معارف اسلامی هستند.


محمد علی فتحی در حاشیه بازدید از دبیرستان علوم و معارف اسلامی صدرای کاشان اظهار کرد: این دانش آموزان در 126 واحد آموزشی صدرا در دو دوره تحصیلی متوسطه اول و دوم در حال تحصیل هستند.  

رییس سازمان مدارس معارف اسلامی صدرا با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری بر افزایش با کیفیت این دبیرستان ها افزود: هم اکنون 14 واحد آموزشی در دوره متوسطه اول و 112 واحد آموزشی در دوره متوسطه دوم در سطح کشور فعالیت می کند که سیاست فعلی سازمان، افزایش 20 درصدی دوره متوسطه اول با تعامل آموزش و پرورش در سال آینده است. 

فتحی دبیرستان دخترانه صدرای کاشان را یکی از فعال ترین و موفق ترین مدارس صدرا در سطح کشور عنوان کرد و گفت: سازمان مدارس صدرا آمادگی دارد در صورت همکاری و مساعدت مسئولان این شهرستان، واحد پسرانه این دبیرستان را راه اندازی کند. 

هم اکنون 14 واحد آموزشی در دوره متوسطه اول و 112 واحد آموزشی در دوره متوسطه دوم در سطح کشور فعالیت می کند که سیاست فعلی سازمان، افزایش 20 درصدی دوره متوسطه اول با تعامل آموزش و پرورش در سال آینده است.

رییس سازمان مدارس صدرای کشور با اشاره به اینکه هم اکنون 85 دانش آموز در دوره دوم دبیرستان دخترانه صدرای کاشان درحال تحصیل هستند ، افزود: دوره اول این دبیرستان نیز از سال آینده در شهرستان کاشان راه اندازی خواهد شد. 


منبع: خبرگزاری ایرنا

بخش سفیران تبیان

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین