سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
اولین جشنوراه پروژه های دانش آموزی در استان اصفهان به همت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان - دفتر اصفهان در روز های پنج شنبه و جمعه مورخ 14 و 15 اسفند ماه در دانشکده فنی دانشگاه مهاجر شهر اصفهان برگزار شد....
عکس نویسنده
عکس نویسنده
نویسنده : یگانه داودی
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

اعلام نفرات برگزیده اولین جشنواره پروژه های دانش آموزی استان اصفهان

اولین جشنواره پروژه های دانش آموزی در استان اصفهان به همت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان - دفتر اصفهان در روز های پنج شنبه و جمعه مورخ 14 و 15 اسفند ماه در دانشکده فنی دانشگاه مهاجر شهر اصفهان با حضور حدود 400 دانش آموز در قالب 125 گروه دانش آموزی برگزار گردید. از میان، تعداد 18 گروه به عنوان رتبه برگزیده در هر گرایش انتخاب شدند.

در مراسم اختتامیه که مورخ 15 اسفند ماه ساعت 11 الی 13 در سالن آمفی تئاتر دانشکده فنی شهید مهاجر اصفهان، با حضور مدیر عامل موسسه تبیان جناب آقای دکتر طالب پور، مسئول مرکز یادگیری و دبیر جشنواره ی پروژه های دانش آموزی سرکار خانم فطیر، مسئول موسسه تبیان در اصفهان، جناب آقای مهندس حکمت و ... برپا گردید، مورد تقدیر قرار گرفته و هدایایی به رسم یادبود دریافت نمودند.
هم چنین این عزیزان که اسامی آنها در جدول زیر مشخص شده است، مجوز حضور در جشنواره پروژه های دانش آموزی که در روز های 11 و 12 اردیهشت ماه سال 94 در دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار خواهد شد را دریافت نمودند.

 

مدرسه

موضوع

دبیر راهنما

دانش آموزان

اسوه متوسطه دوره اول بررسی استفاده از نخ دندان در جلوگیری از پوسیدگی زودرس دندان نوجوانان دختر خانم اعظم پناه کوثر جعفریان- ستایش حسینی مقدم
اسوه متوسطه دوره اول انواع بازی خانم زادمهر
مبینا مرادی - باران خسروی
اسوه متوسطه دوره اول معجزه سیب در بحران آلودگی هوا خانم اعظم پناه یاسمن روغنی - بهاره قنبری - کیمیا کامیاب - نوگل طاهر نژاد
پیام زهرا متوسطه دوره اول ساخت داروی ضد اسید معده خانم نجفی فاطمه فردوانی - نگین حق شناس - دنیا جدیدی
پیام زهرا متوسطه دوره اول نقش شبکه های اجنماعی در تهاجم فرهنگی خانم کچویی حانیه تاجمیر ریاحی - نیکتا کاظمی
شاهد شیخ بهایی نقش تلفن همراه در جلوگیری از تغییرات اقلیمی آقای مصطفی گیاهچین هادی فرقانی
نیک آهنگ دوره دوم متوسطه کالبدشکافی کبوتر خانم ها یزدانی - زراعتی نیکو صفاتی- مهسا برنون - مهسا حاج هاشمی - نازنین نصوحی
نیک آهنگ دوره دوم متوسطه محلول براق کننده چوب خانم ها حافظ القرآن - زراعتی ملیکا زاغیان - مریم سخی طب - مایده مقدس - پرنیا امیری
نیک آهنگ دوره دوم متوسطه تشریح موش خانم شهند مریم خسروی - کیمیا ابراهیمی - سارا اسدنیا
آموزشگاه چیستا رباتیك صدرا همزن مغناطیسی آقای جعفری نیما کرکوندی - علی آذرافزا
پژوهشسرای استاد طاهر شهرضا پرگار رسام آقای کلاهدوز عرفان صحفی - محمد رضا کاظم پور
پیام زهرا متوسطه دوره اول ساخت کتیبه با حروف خانم دادخواه مرضیه السادات حسینی - مینو مهدوی
عدالت دوره دوم متوسطه تشریح خانم بشیرنیا آلاء بختیاروندی - صدف امینی - نسرین رضوان - الهه حسینی
هنرستان انقلاب اسلامی سیستم هوشمند امنیتی توسط میکرو کنترولر آقای عقیلی محمد عابدی - سید علی معینی
هیئت امنایی جنت ابتدایی ربات مسیریاب خانم میرزایی امیرحسن زادمهر - ابوالفضل عابدزاده - کیان مهدیان - فرهان فقیهی
مدرسه سادات هوا فضا - گلایدر آقای میرعظیمی محمد مهدی منایی - متین طاهریان - هانی بنکدار
هیئت امنایی جنت ابتدایی سازه ماکارونی-سازه فشاری خانم محمدی امیر محمد نقیه - امیر آریا عبدالوند - امیر حسین سلیمانی - پوریا کریمی
چهرازی دوره اول متوسطه سازه ماکارونی-سازه فشاری خانم مهدویان مینا بیکدلی - مریم قربانی


با توجه به رقابت نزدیک بین دانش آموزان شرکت کننده و وجود اختلاف بعضا ناچیز بین نفرات برتر و سایرین، مقرر گردید تعدادی از گروه های شرکت کننده در هر رشته، به عنوان نفرات انتخابی و مدعوین برای شرکت در جشنواره ی تهران معرفی گردند، که اسامی آنها ذیلا اعلام می شود:

 

مدرسه

موضوع

دبیر راهنما

دانش آموزان

آزاده دوره اول متوسطه بادام پوست طلایی خانم اعظم پناه نازگل مومنی - دینا یوسفی - رژینا وحیدی فر
پیام زهرا متوسطه دوره اول سحابی ها و قرآن خانم نجفی دوست محمدی - فاطمه جبار زارع
عدالت دوره اول متوسطه حجاب خانم ترابی ستاره جهانبازی - زهرا ملکوتی خواه
عطیه دوره اول متوسطه آبپاش خودکار خورشیدی خانم شیروانی ملیکا کریمی - بهار ولی خوانی - سمیرا حسن زاده
هیئت امنایی جنت ابتدایی هنر خانم کریمی دانیال تورحقیقی - محمد عماد جامع طحاف - محمد عرفان گل آرا
آموزشگاه چیستا رباتیك صدرا رسانا سنج بدن آقای جعفری محمد حسین مجید - محمد حسین انتظاری
آموزشگاه چیستا رباتیك صدرا امدادگر صدرا ربات آقای جعفری پویان رنجبر - حامد ساسانی نژاد
پیام زهرا متوسطه دوره اول ساخت کرم سیر خانم آزاده شکیلا اکبری نژاد - الهام زارعی - نازنین چراغی - جبار زارع
دبیرستان شریعتی میمه موشک بالستیک آقای ذاکری مهدی عبدالهیان - علیرضا متوسلی
مدرسه کمال اندیشه سازه ماکارونی آقای صفرنژاد محمد جواد مسایلی - پوریا همتی
چهرازی دوره اول متوسطه سازه ماکارونی خانم مهدیان نگین رادمنش - کیمیا حجازی - مریم ربیعی
هیئت امنایی جنت ابتدایی سازه ماکارونی خانم محمدی مانی جعفری - عارف بابایی - معین کریمیان - متین بدری
پیام زهرا متوسطه دوره اول ابرحباب خانم نجفی ماندانا خزاعی - سارا شهبازی - زهرا کاظمی
پیام زهرا متوسطه دوره اول فتو میکروگراف خانم آزاده سکینه ابراهیمی - مبینا شاهسون - مهسان چیت ساز زاده
شهید اژه ای دوره دوم متوسطه ربات مسیریاب آقای اسماعیلی سعید طباطبایی - مهدی روحانی
دارالقرآن دوره اول متوسطه هوافضا آقای صانعی

سید محمد حسینی - حسن ذوالفقاری - محمد جواد ربانی - مهدی جیحانی - علیرضا پاکروان

عدالت دوره اول متوسطه مولاژ غدد بدن انسان خانم انشایی مریم رشتیان - کوثر فدوی - تینا مردیها - فاطمه کاشی
عدالت دوره اول متوسطه جنگ اقتصادی (تحریم های امریکا علیه ایران) خانم ترابی اسما نادری - مهشید طغرایی

 

دبیرخانه جشنواره دانش آموزی استان اصفهان : 03132344612

 

بخش پژوهش های دانش آموزی سایت تبیان

تنظیم: داودی

 

مطالب مرتبط

تصاویر مراسم اختتامیه اولین جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان اصفهان

تصاویر اولین جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان اصفهان (1)

تصاویر اولین جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان اصفهان (2)

تصاویر اولین جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان اصفهان (3)


 

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین