سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
مدیر تبیان قم گفت: کاربران باید سعی کنند به تشریح و مباحثه روی بیاورندو یعنی مثال ها و نقل قول هایی از صدراسلام تا کنون منتشر کنند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

کریم‌خانی تشریح کرد:

وظیفه کاربران فضای مجازی در قبال پیام مقام معظم رهبری

کریم خانی

مدیر تبیان قم گفت: کاربران باید سعی کنند به تشریح و مباحثه روی بیاورندو یعنی مثال‌ها و نقل‌قول‌هایی از صدراسلام تا کنون منتشر کنند.
حمید کریم‌خانی، مدیر تبیان قم، در گفت‌وگو با خبرنگاران، با اشاره به پیام مقام معظم رهبری به جوانان اروپا اظهار کرد: عملکرد هوشمندانه مقام معظم رهبری بود که برای انتشار پیام از شبکه‌های مجازی استفاده کردند و بسترهای مناسبی برای انتشار این امر انتخاب شد.

وی افزود: معمولا عمر مفیدی برای انتشار پیام وجود دارد اما متأسفانه رسانه‌های خارجی از انتشار این پیام جلوگیری کردند یعنی یا این پیام را منعکس نکردند و هرجا که شاهد انعکاس آن بودند به نوعی از آن عبور می‌کردند بنابراین بهتر آن است که کاربران از همین شبکه‌های اجتماعی ماندگاری پیام را افزایش دهند. ما شاهد کاربران فعال بسیاری در همین شبکه‌های اجتماعی هستیم.

ایجاد صفحات اختصاصی به زبان‌های زنده دنیا

مدیر تبیان قم تصریح کرد: اولین گام برای ماندگاری پیام در بلند مدت این است که کاربران فعال شبکه‌های مجازی صفحه اختصاصی را برای موضوع انتخاب کنند و از دیگر دوستان هم برای این صفحه دعوت کنند. البته مممکن است این امر مورد عنادورزی دشمنان قرار بگیرند و صفحات را متوقف کنند اما این امر می‌تواند به افزایش ماندگاری پیام کمک شایانی کند.

وی بیان کرد: دومین قدم آن است که کاربران سعی کنند به تشریح و مباحثه روی بیاورند و یعنی مثال‌ها و نقل‌قول‌هایی از صدراسلام تا کنون منتشر کنند. مواردی که اروپاییان در مورد اسلام نوشته و منتشر کرده‌اند. این امر هم می‌تواند سبب افزایش ماندگاری پیام شود.

کریم‌خانی اظهار کرد: کاربرانی که اکانت‌های مشخصی دارند و در شبکه‌های اجتماعی فعال هستند باید در راستای گسترش مفاهیم انقلاب اسلامی و دینی اقداماتی را آغاز کنند و ارتباط منسجمی را با پیام مقام معظم رهبری برقرار کنند و این پیام را در سطح جهان گسترش دهند.

وی بیان کرد: مراکزی هم هستند که می‌توانند از مطالب کاربران در شبکه‌های اجتماعی حمایت کنند. این امر می‌تواند نقش موثری در ماندگاری پیام داشته باشد.

مدیر تبیان قم تصریح کرد: باید صفحه اختصاصی مربوط به پیام مقام معظم رهبری هرچه سریع‌تر فعالیت کند و به صورت منظم مطالبی در آن انتشار یابد. در این صفحه می‌توان با استناد به مطالب پژوهشی به صورت منظم به روز کرد. همچنین در این صفحات زوایای تاریخی رو مورد بررسی قرار داد و با استناد به نقل‌قول‌هایی که در متون و اسناد اروپا درباره اسلام وجود دارد، در این صفحات به زبان‌های مختلف ترجمه کرد.

حرکات خودجوش قدرتمند از حرکات ارگان‌های دولتی است

وی بیان کرد: این امر نیاز به ارگان دولتی نیست وقتی افراد به صورت خودجوش وارد میدان می‌شوند کارها از نظر کیفیت قدرت می‌یابد. یک نفر باید شروع کند و دیگران را هم وارد میدان کند تا قدرتمند از دیروز فعالیت‌ها را ادامه دهند.

 

 

تنظیم: هومن بهلولی

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین