سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
حسین ساوه شمشکی بر سکوی نخست رقابت های اسکی قهرمانی آسیا ایستاد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

ساوه شمشکی بر بام اسکی آسیا

 


حسین ساوه شمشکی بر سکوی نخست رقابت‌های اسکی قهرمانی آسیا ایستاد.


 اسکی

حسین ساوه شمشکی موفق شد مدال طلای بیست و چهارمین دوره رقابت‌های اسکی قهرمانی آسیا را بدست بیاورد. در این رقابت‌ها که از ساعت 10 صبح امروز(چهارشنبه) به وقت محلی در پیست یانگ پیانگ کره جنوبی آغاز شده بود، حسین ساوه شمشکی ملی پوش اسکی ایران بالاتر از حریفان کره‌ای و ژاپنی خود مدال طلای اسکی مارپیچ کوچک رقابت‌های قهرمانی آسیا را بر گردن آویخت.
در مجموع دو مانش رقابت‌های مارپیچ کوچک، حسین ساوه شمشکی با مدت زمان یک دقیقه و 32 ثانیه و 81 صدم ثانیه مدال طلا را کسب کرد و پس از او نیز کیم دانگ چئول از کره جنوبی با مدت زمان یک دقیقه و 34 ثانیه و 14 صدم ثانیه به مدال نقره رسید و چوی چانگ هیون دیگر اسکی باز کره‌ای با مدت زمان یک دقیقه و 35 ثانیه و 54 صدم ثانیه به مدال برنز این رقابت‌ها دست یافت.
حسین ساوه شمشکی روز گذشته در بخش مارپیچ بزرگ به مدال نقره دست یافته بود.
همچنین دیگر اسکی بازان ایران محمد کیادربندسری در جایگاه ششم، پویا ساوه شمشکی در جایگاه هفتم، پوریا ساوه شمشکی در جایگاه هشتم قرار گرفتند.
در بخش بانوان نیز فروغ عباسی هشتم، مرجان کلهر نهم، صدف ساوه شمشکی دهم، نجمه زالی یازدهم زیبا کلهر دوازدهم شدند.میترا کلهر نیز با بدشانسی نتوانست رقابت‌ خود را در مانش اول به پایان برساند و از این رقابت‌ حذف شد.
در رقابت‌های مارپیچ کوچک بانوان و در مجموع دو مانش، چوی جونگ هیون از کره جنوبی با مدت زمان یک دقیقه و 42 ثانیه و 58 صدم ثانیه به مدال طلا رسید، تاکاهاشی موی از ژاپن با مدت زمان یک دقیقه و 43 ثانیه و 46 صدم ثانیه به مدال نقره دست یافت و سانگا سایانو دیگر اسکی باز ژاپنی با مدت زمان یک دقیقه و 44 ثانیه و 15 صدم ثانیه مدال برنز را به گردن آویخت.

 

بخش ورزشی تبیان


منبع:ایسنا

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین