سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
یکی از شرکت های بیمه طرحی را برای بیمه دست های سید محمد موسوی عراقی، مدافع سرعتی زن تیم ملی والیبال ایران، ارائه داده است.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

دست‌های محمد موسوی چقدر می‌ارزد؟یکی از شرکت های بیمه طرحی را برای بیمه دست‌های سید محمد موسوی عراقی، مدافع سرعتی زن تیم ملی والیبال ایران، ارائه داده است.


محمد موسوی

سید محمد موسوی عراقی مدافع سرعتی زن تیم ملی والیبال ایران، در سال های اخیر یکی از ستون های اصلی موفقیت والیبال ایران در میادین بین المللی بوده است. او با سرعت جا به جایی خوب خود زیر تور چند سالی است که عنوان یکی از بهترین مدافعان روی تور لیگ جهانی و جهان را یدک می کشد.

سید محمد موسوی عراقی یکی از عوامل موفقیت هر تیمی به شمار می رود. تا جایی که در جریان دیدار تیم باشگاهی‌اش پیکان مقابل میزان خراسان به تنهایی 29 امتیاز کسب کرد. یعنی یک ست (25 امتیاز) برده بعلاوه 4 امتیاز از یک ست را به نام خود ثبت کرد.

برخورد دوستانه او در کوچه و بازار در کنار موفقیت هایی که در میدان های بزرگ والیبال بدست آورده، موسوی را در بین محبوب ترین چهره های ورزشی ایران قرار داده است.

حالا یک شرکت بیمه ایرانی طرحی را برای اسپانسرینگ و صدور بیمه نامه دست سید محمد موسوی ارائه داده است. پیشنهادی که شاید در تاریخ ورزش ایران کمتر سابقه داشته باشد. باید دید دست یکی از بهترین مدافعان روی تور والیبال جهان چقدر می ارزد؟ و شرکت بیمه مذکور حاضر است چقدر برای صدور این بینه نامه بپردازد؟

بخش ورزشی تبیانمنبع: آس پرس

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین