سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
رقابت های فوتبال لیگ قهرمانان آسیا در قالب هشت گروه درحال برگزاری است. برنامه، نتایج و جدول رقابت های تمام تیم های حاضر در این رقابت ها در ذیل می آید.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

برنامه کامل لیگ قهرمانان آسیا + نتایج و جدول
 


رقابت‌های فوتبال لیگ قهرمانان آسیا در قالب هشت گروه درحال برگزاری است. برنامه، نتایج و جدول رقابت‌های تمام تیم‌های حاضر در این رقابت‌ها در ذیل می‌آید.

برنامه کامل لیگ قهرمانان آسیا + نتایج و جدول

گروه A

سه شنبه، پنجم اسفند

پرسپولیس ایران 3-0 لخویا قطر

النصر عربستان 1-1 بنیادکار ازبکستان

سه شنبه 12 اسفند

بنیادکار ازبکستان - پرسپولیس ایران؛ ساعت 16:30

لخویا قطر - النصر عربستان؛ ساعت 18:45

سه شنبه 26 اسفند

بنیادکار ازبکستان - لخویا قطر؛ ساعت 16:30

النصر عربستان - پرسپولیس ایران؛ ساعت 21

چهارشنبه 19 فروردین

پرسپولیس ایران - النصر عربستان؛ ساعت 18:30

لخویا قطر - بنیادکار ازبکستان؛ ساعت 20

چهارشنبه 2 اردیبهشت

بنیادکار ازبکستان - النصر عربستان؛ ساعت 18:30

لخویا قطر - پرسپولیس ایران؛ ساعت 20

چهارشنبه 16 اردیبهشت

پرسپولیس ایران - بنیادکار ازبکستان؛ ساعت 18:30

النصر عربستان - لخویا قطر؛ ساعت 22:20

 

رده      تیم  تعداد بازی  برد  مساوی   باخت   گل زده   گل خورده   تفاضل  امتیاز
1 پرسپولیس    1  0  0 3 3 3
2 النصر عربستان  1  0   1   0  1  1  0    1
3 بنیادکار    1   0 1 0 1 1 0 1
4  لخویا  1  0  0 1 0 3 3-  0

.................................................................................................................................

گروه B

سه شنبه، پنجم اسفند

پاختاکور ازبکستان 2-1 نفت ایران

العین امارات 0-0 الشباب عربستان

سه شنبه 12 اسفند

نفت ایران - العین امارات؛ ساعت 18

الشباب عربستان - پاختاکور ازبکستان؛ ساعت 20:50

چهارشنبه 27 اسفند

پاختاکور ازبکستان - العین امارات؛ ساعت 15:30

نفت ایران - الشباب عربستان؛ ساعت 18

سه شنبه 18 فروردین

العین امارات - پاختاکور ازبکستان؛ ساعت 19:45

الشباب عربستان - نفت ایران؛ ساعت 22:05

چهارشنبه 2 اردیبهشت

نفت ایران - پاختاکور ازبکستان؛ ساعت 19

الشباب عربستان - العین امارات؛ ساعت 22:10

چهارشنبه 16 اردیبهشت

پاختاکور ازبکستان - الشباب عربستان؛ ساعت 18

العین امارات - نفت ایران؛ ساعت 20

رده  تیم تعداد بازی   برد مساوی   باخت گل زده   گل خورده   تفاضل   امتیاز
1 پاختاکور  1   1   0  0  2   1  1   3
2   العین  1 0  1 0 0 0 0 1
3  الشباب   1  0  1   0 0 0 0 1
4 نفت   1  0 0 1 1 2 1- 0


 

.................................................................................................................................

گروه C

چهارشنبه، ششم اسفند

فولاد ایران 0-0 السد قطر

الهلال عربستان 3-1 لوکوموتیو ازبکستان

چهارشنبه 13 اسفند

لوکوموتیو ازبکستان - فولاد ایران؛ ساعت 13:30

السد قطر - الهلال عربستان؛ ساعت 19:15

سه شنبه 26 اسفند

فولاد ایران - الهلال عربستان؛ ساعت 16

السد قطر - لوکوموتیو ازبکستان؛ ساعت 19:15

چهارشنبه 19 فروردین

لوکوموتیو ازبکستان - السد قطر؛ ساعت 15:30

الهلال عربستان - فولاد ایران؛ ساعت 22:15

سه شنبه 1 اردیبهشت

لوکوموتیو ازبکستان - الهلال عربستان؛ ساعت 19

السد امارات - فولاد ایران؛ ساعت 20:30

سه شنبه 15 اردیبهشت

فولاد ایران - لوکوموتیو ازبکستان؛ ساعت 17:30

الهلال عربستان - السد قطر؛ ساعت 22:25

 

رده  تیم   تعداد بازی  برد  مساوی  باخت  گل زده  گل خورده  تفاضل  امتیاز
1 الهلال  1   1 0 0 3 1 2 3
2 فولاد 1 0 1 0 0 0 0 1
3   السد 1 01 0 0 0 0 0 1
4 لوکوموتیو 1 0 0 1 1 3 2- 0

 


 

.................................................................................................................................

گروه D

چهارشنبه، ششم اسفند

نسف قارشی ازبکستان 2-1 تراکتورسازی ایران

الاهلی امارات 3-3 الاهلی عربستان

چهارشنبه 13 اسفند

تراکتورسازی ایران - الاهلی امارات؛ ساعت 16

الاهلی عربستان - نسف قارشی ازبکستان؛ ساعت 20:45

چهارشنبه 27 اسفند

الاهلی امارات - نسف قارشی ازبکستان؛ ساعت 20:05

الاهلی عربستان - تراکتورسازی ایران؛ ساعت 20:50

سه‌شنبه 18 فروردین

تراکتورسازی ایران - الاهلی عربستان؛ ساعت 16

نسف قارشی ازبکستان - الاهلی امارات؛ ساعت 18:30

سه شنبه 1 اردیبهشت

تراکتورسازی ایران - نسف قارشی ازبکستان؛ ساعت 18

الاهلی عربستان - الاهلی امارات؛ ساعت 22

سه شنبه 15 اردیبهشت

نسف قارشی ازبکستان - الاهلی عربستان؛ ساعت 19:30

الاهلی امارات - تراکتورسازی ایران؛ ساعت 20:10

رده  تیم   تعداد بازی برد    مساوی  باخت   گل زده   گل خورده   تفاضل   امتیاز
1 نسف قارشی 1 1 0 0 2 1 1 3
2   الاهلی عربستان 1 0 1 0 3 3 0 1
3  الاهلی امارات   1 0 1 0 3 3 0 1
4  تراکتورسازی 1 0 0 1 1 2 1-   0


 

.................................................................................................................................

گروه E

سه‌شنبه پنجم اسفند

جونبوک موتورز کره جنوبی 0-0 کاشیوا ریزول ژاپن

بین دونگ ویتنام 2-3 شاندونگ لیوننگ چین

سه شنبه 12 اسفند

شاندونگ لیوننگ چین - جونبوک موتورز کره جنوبی؛ ساعت 11

کاشیوا ریزول ژاپن - بین دونگ ویتنام؛ ساعت 13:30

سه‌شنبه 26 اسفند

کاشیوا ریزول ژاپن - شاندونگ لیوننگ چین؛ ساعت 13:30

جونبوک موتورز کره جنوبی - بین دونگ ویتنام؛ ساعت 13:30

چهارشنبه 19 فروردین

بین دونگ ویتنام - جونبوک موتورز کره جنوبی؛ ساعت 15:30

شاندونگ لیوننگ چین - کاشیوا ریزول ژاپن؛ ساعت 15:30

چهارشنبه 2 اردیبهشت

کاشیوا ریزول ژاپن - جونبوک موتورز کره جنوبی؛ ساعت 14:30

شاندونگ لیوننگ چین - بین دونگ ویتنام؛ ساعت 15:30

چهارشنبه 16 اردیبهشت

جونبوک موتورز کره جنوبی - شاندونگ لیوننگ؛ ساعت 14:30

بین دونگ ویتنام - کاشیوا ریزول ژاپن؛ ساعت 15:30

رده   تیم   تعداد بازی   برد  مساوی   باخت   گل زده   گل خورده   تفاضل   امتیاز
1 شاندونگ لیوننگ 1 1 0 0 3 2 1 3
2 جونبوک موتورز 1 0 1 0 0 0 0 1
3 کاشیوا ریزول 1 0 1 0 0 0 0 1
4 بین دونگ 1 0 0 1 2 3 1- 0

 

 

.................................................................................................................................

گروه F

گامبا اوزاکا ژاپن 0-2 گوانگژو R&F چین

بوریرام تایلند 2-1 سئونگنام کره جنوبی

سه شنبه 12 اسفند

سئونگنام کره جنوبی - گامبا اوزاکا ژاپن؛ ساعت 14

گوانگژو R&F چین - بوریرام تایلند؛ ساعت 15

سه‌شنبه 26 اسفند

گوانگژو R&F چین - سئونگنام کره جنوبی؛ ساعت 15

چهارشنبه 27 اسفند

گامبا اوزاکا ژاپن - بوریرام تایلند؛ ساعت 13:30

سه‌شنبه 18 فروردین

سئونگنام کره جنوبی - گوانگژو R&F چین؛ ساعت 15

بوریرام تایلند - گامبا اوزاکا ژاپن؛ ساعت 15:30

چهارشنبه 2 اردیبهشت

سئونگنام کره جنوبی - بوریرام تایلند؛ ساعت 15

گوانگژو R&F چین- گامبا اوزاکا ژاپن؛ ساعت 16

چهارشنبه 16 اردیبهشت

گامبا اوزاکا ژاپن - سئونگنام کره جنوبی؛ ساعت 14:30

بوریرام تایلند - گوانگژو R&F چین؛ ساعت 15:30

 

رده تیم   تعداد بازی  برد مساوی     باخت گل زده  گل خورده تفاضل      امتیاز
1  گوانگژو R&F چین 1 1 0 0 2 0 2 3
2  بوریرام 1 1 0 0 2 1 1 3
3 سئونگنام 1 0 0 1 1 2  1- 0
4  گامبا اوزاکا 1 0 0 1 0 2 2- 0


 

.................................................................................................................................

گروه G

چهارشنبه، ششم اسفند

بریزبن رور استرالیا 0-1 بیجینگ گوان چین

سوون سامسونگ کره جنوبی 2-1 اوراوا ژاپن

چهارشنبه 13 اسفند

اوراوا ژاپن - بریزبن رور استرالیا؛ ساعت 14

بیجینگ گوان چین - سوون سامسونگ کره جنوبی؛ ساعت 15

سه‌شنبه 26 اسفند

بریزبن رور استرالیا - سوون سامسونگ کره جنوبی؛ ساعت 12

بیجینگ گوان چین - اوراوا ژاپن؛ ساعت 15

چهارشنبه 19 فروردین

اوراوا ژاپن - بیجینگ گوان چین؛ ساعت 15

سوون سامسونگ کره جنوبی - بریزبن رور استرالیا؛ ساعت 15

سه شنبه 1 اردیبهشت

اوراوا ژاپن - سوون سامسونگ کره جنوبی؛ ساعت 15

بیجینگ گوان چین - بریزبن رور استرالیا؛ ساعت 16

سه شنبه 15 اردیبهشت

سوون سامسونگ کره جنوبی - بیجینگ گوان چین؛ ساعت 11:30

بریزبن رور استرالیا - اوراوا ژاپن؛ ساعت 13:30

رده تیم    تعداد بازی   برد مساوی    باخت گل زده  گل خورده   تفاضل    امتیاز
1  سوون سامسونگ 1 1 0 0 2 1 1 3
2 بیجینگ گوان 1 1 0 0 1 0 1 3
3 اوراوا 1 0 0 1 1 2 1-   0
4  بریزبن رور 1 0 0 1 0 1 1- 0

 


 

.................................................................................................................................

گروه H

چهارشنبه، ششم اسفند

کاشیما آنتلر ژاپن 1-3 وسترن سیدنی استرالیا

گوانگژو چین 1-0 اف سی سئول کره جنوبی

چهارشنبه 13 اسفند

وسترن سیدنی استرالیا - گوانگژو چین؛ ساعت 12

اف سی سئول کره جنوبی - کاشیما آنتلر ژاپن؛ ساعت 14

چهارشنبه 27 اسفند

اف سی سئول کره جنوبی - وسترن سیدنی استرالیا؛ ساعت 14

گوانگژو چین - کاشیما آنتلر ژاپن؛ ساعت 15:30

سه‌شنبه 18 فروردین

وسترن سیدنی استرالیا - اف سی سئول کره جنوبی؛ ساعت 14

کاشیما آنتلر ژاپن - گوانگژو چین؛ ساعت 14:30

سه شنبه 1 اردیبهشت

وسترن سیدنی استرالیا - کاشیما آنتلر ژاپن؛ ساعت 14

اف سی سئول کره جنوبی - گوانگژو چین؛ ساعت 15

سه شنبه 15 اردیبهشت

کاشیما آنتلر ژاپن - اف سی سئول کره جنوبی؛ ساعت 10:30

گوانگژو چین - وسترن سیدنی استرالیا؛ ساعت 16:30

رده  تیم تعداد بازی   برد  مساوی باخت  گل زده   گل خورده تفاضل   امتیاز
1 وسترن سیدنی 1 1 0 0 3 1 2 3
2 گوانگژو 1 1 0 0 1 0 1 3
3  اف سی سئول 0 0 0 1 0 0  1- 0
4   کاشیما آنتلر 1 0 0 1 1 3  2- 0

 

بخش ورزشی تبیان


منبع:ایسنا


 

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین