سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
علیرضاجهانبخش و سردار آزمون دو جوان اول فوتبال ایران ایران این روزها اخبار بسیاری پیرامون خود دارند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

دوخبر از جهانبخش و آزمونعلیرضاجهانبخش و سردار آزمون دو جوان اول فوتبال ایران ایران این روزها اخبار بسیاری پیرامون خود دارند.

فوتبال

نایمخن با حضور جهانبخش در آستانه قهرمانی
تیم فوتبال نایمخن با حضور بازیکن ایرانی خود موفق شد مقابل تیم رده دومی ژوپیلر لیگ به پیروزی برسد.
تیم فوتبال نایمخن در هفته بیست‌وهفتم لیگ دسته دوم هلند موسوم به ژوپیلر لیگ به مصاف تیم رده دومی رودا رفت و به پیروزی 3 بر صفر رسید.در این دیدار علیرضا جهانبخش مهاجم ایرانی تیم نایمخن تا دقیقه 79 در میدان حضور داشت و سپس جای خود را به پاکو ون‌مرسل داد. گل‌های این تیم را ناوارونه فور (13 و 86) و کریستین سانتوس (83) وارد دروازه رودا کردند. نایمخن با این پیروزی 71 امتیازی شد تا ضمن فاصله گرفتن با تیم 54 امتیازی رودا در آستانه قهرمانی زودهنگام و صعود به لیگ دسته اول هلند قرار بگیرد.

فوتبال

غرامت یک میلیون پوندی برای آزمون
باشگاه روستوف در صورت بازی کردن مهاجم ایرانی‌اش مقابل روبین‌کازان باید یک میلیون پوند به این باشگاه غرامت پرداخت کند.
دور برگشت لیگ برتر روسیه یک هفته دیگر آغاز می‌شود و تیم‌ها از روز 7 مارس (16 اسفند) دوباره به رقابت با یکدیگر می‌پردازند.لیگ برتر روسیه از این جهت مورد توجه قرار گرفته که ستاره 20 ساله فوتبال ایران، یعنی سردار آزمون فوتبالش را در این کشور دنبال می‌کند و هفته گذشته نیز با قراردادی قرضی و تا پایان فصل از روبین‌کازان راهی روستوف شد. جذاب‌ترین دیدار پیش‌روی لیگ برتر روسیه به دیدار این دو تیم باز می‌گردد که روز 21 مارس (اول فروردین 94) در کازان برگزار می‌شود.دیدار روبین‌کازان - روستوف در حالی برگزار خواهد شد که طی توافق دو باشگاه سردار آزمون اجازه بازی برای تیم جدیدش را در این بازی ندارد و در صورتی که قربان بردیف از آزمون در ترکیب روستوف استفاده کند، این باشگاه باید غرامتی یک میلیون پوندی به باشگاه روبین‌کازان بدهد. به این ترتیب مهاجم ایرانی تیم روستوف در بازی با تیم سابقش غایب بزرگ روستوف محسوب می‌شود و عملاً روبین‌کازانی‌ها زهر حریف‌شان را گرفته‌اند.

بخش ورزشی تبیان


منبع: آس پرس
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین