سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
دیوید بکام هر وقت فرصت کرده سری هم به دنیای «مد» زده تا از قافله عقب نیفتد. شماره 7 سابق منچستر یونایتد آنقدر در طول دوران حرفه ای اش مدل مو عوض کرده که خودش هم خیلی از آنها را به یاد ندارد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

بکام: سرمربی مجبورم کرد موهایم را در توالت بتراشم!

 


دیوید بکام هر وقت فرصت کرده سری هم به دنیای «مد» زده تا از قافله عقب نیفتد. شماره 7 سابق منچستر‌یونایتد آنقدر در طول دوران حرفه‌ای‌اش مدل مو عوض کرده که خودش هم خیلی از آنها را به یاد ندارد.


بکام

"بکس" که به تازگی مهمان برنامه "گراهام نورتون" بوده از خاطراتی می‌گوید که بیشتر مربوط به مدل موهایش است. جالب توجه‌ترین خاطره‌ای که او تعریف می‌کند، مربوط به فینال جام خیریه انگلیس در سال 2000 است که قرار بود منچستر‌یونایتد در آن بازی در ورزشگاه "ومبلی" به مصاف تیم چلسی برود.
به نقل از خبر ورزشی ، وی در این خصوص گفت: «در رختکن بودم و یک ساعت تا شروع بازی باقی‌ مانده بود که سرالکس فرگوسن من را دید و به من گفت برو و موهایت را بتراش... ابتدا مقاومت کردم و پاسخ منفی دادم ولی دیدم خیلی اخم کرد و چهره‌‌اش در هم رفت. به همین خاطر مجبور شدم به توالت بروم و سرم را بتراشم.»
 * این قیافه به درد من نمی‌خورد
بکام که آن روزها با مدل "موهاوک" خود (مدلی شبیه موهای سرخپوستان آمریکا) در انگلیس طرفداران زیادی به ویژه در بین جوان‌ها داشت، در ادامه گفت: «موضوع شهرت باشگاه بود. فرگوسن می‌خواست که بازیکنان کاملاً حرفه‌ای به نظر برسند و فکر می‌کرد که این قیافه به درد من نمی‌خورد. به ‌هر ‌حال ما در ومبلی بازی می‌کردیم و او اشتباه نمی‌کرد.»
 * پیش ماندلا خجالت کشیدم!
بازیکن سابق تیم رئال‌مادرید در ادامه وقتی با این موضوع روبه‌رو شد که او «مدل موهایش را بیش از لباس زیرش عوض می‌کند!» هم گفت: «راستش را بخواهید چند تا از آن مدل موها واقعاً بد بودند و من به آنها فکر نکرده بودم، با این حال بعضی از آن مدل موها خیلی هم بد نبودند ولی می‌توانم درباره یکی از آن مدل‌ها توضیح بدهم.»
وی گفت: «درباره زمانی که موهایم را بافته بودم. خود مدلش چندان بد نبود ولی زمان‌بندی برای آن مدل مو مناسب نبود. در واقع من به همراه تیم‌ملی انگلیس می‌خواستم به آفریقا سفر کنم و آن سفر با دیدار نلسون ماندلا به پایان رسید. وقتی پیش ماندلا بودم خجالت کشیدم که این مدل مو را دارم.»
* همسرم تأثیری ندارد
البته بکام در ادامه این گفتگو از تأثیر ویکتوریا، همسرش بر این مدل موها حرف زد و آن را چندان تأثیرگذار ندانست: «نه ویکتوریا تأثیری ندارد. به ‌هر ‌حال او همسرم است و طبیعی است که نظرش را در مورد قیافه‌ام بپرسم. البته بعضی وقت‌ها به حرف‌های او گوش می‌کنم که دست بر قضا این بعضی وقت‌ها یعنی اکثر وقت‌ها! بعضی وقت‌ها هم که دیگر نمی‌دانم!»
 * پدر چاق!
بکام در توضیح خوش‌تیپی اشاره‌ای هم به "هارپر" دختر 3 ساله‌‌اش کرد و گفت: «روزی وقتی از حمام بیرون آمدم هارپر را دیدم که به من نگاه کرد و گفت: «بابا خیلی چاق شده‌ای ولی من هنوز هم دوستت دارم.»

* بزرگنمایی می‌کنند
شماره 7 اسطوره‌ای "من یو" در انتها اشاره‌ای هم به ماجرای پرتاب کفش سرالکس فرگوسن به سمت او در رختکن کرد و گفت: «واقعیت این است که درباره رابطه ما بزرگنمایی زیادی می‌شود، در حالی که رابطه ما بد نیست. فرگوسن در طول سال‌ها برای من حکم پدرم را داشته است. او همیشه مرد قابل احترامی برای من است چون باعث شده رویایم برای بازی در منچستر‌یونایتد محقق شود.»

بخش ورزشی تبیان

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین