سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
امروز پارمیس کوچولو و پدرش مهمان تبیان بخش مرکز یادگیری بودند، پارمیس اسکندری کودک دو سال و ده ماهه ای است که به نظر اطرافیان ویژگی های خاصی دارد، در این مقاله مصاحبه ای با پدر پارمیس انجام شده است....
عکس نویسنده
عکس نویسنده
نویسنده : ستاره نوربخش
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

مصاحبه با پدر پارمیس اسکندری

مصاحبه با پدر پارمیس اسکندری

امروز پارمیس کوچولو و پدرش مهمان تبیان بخش مرکز یادگیری بودند، پارمیس اسکندری کودک دو سال و ده ماهه ای است که به نظر اطرافیان ویژگی های خاصی دارد، در این مقاله مصاحبه ای با پدر پارمیس انجام شده است.


تبیان: با سلام و عرض خوش آمد گویی، می توانید کودک خود را معرفی کنید؟
آقای اسکندری: با سلام و عرض ادب خدمت خوانندگان محترم سایت تبیان، دختر کوچک من پارمیس اسکندری متولد 18 اردیبهشت سال 1393 می باشد، ایشان از 6 ماهگی به مهد کودک سپرده شدند، در مهد کودک مربیان پارمیس اذعان داشتند که یادگیری پارمیس نسبت به هم سالان خود بیشتر است و مفاهیم را در مدت زمان کوتاهی درک می کند و در حال حاضر با بچه های پنج ساله در یک کلاس مهد کودک حضور دارد.


تبیان: شما خود از چه زمانی متوجه این ویژگی خاص کودک خود شدید؟
آقای اسکندری: الان به صورت دقیق نمی توانم بگویم در چند ماهگی به این ویژگی پی بردیم، اما از همان شش ماهگی تا یک سالگی من و مادرش متوجه می شدیم که نسبت به کلماتی که به او می گوییم، درک دارد.


تبیان: آیا در زمان نوزادی، کار ویژه ای برای پارمیس انجام داده اید؟
آقای اسکندری: کار ویژه که خیر، فقط در سه ماهگی سری کتاب هایی وجود داشت که هر صفحه را فقط به مدت دو دقیقه رو به روی پارمیس می گرفتیم. اما به طور کلی کار ویژه ای انجام ندادیم.

 

مصاحبه با پدر پارمیس اسکندری


تبیان: برای آینده پارمیس چه فکری کرده اید؟
آقای اسکندری: سعی داریم که به آموزش پارمیس بیشتر بها دهیم و با مشاورین تحصیلی و کودک در مورد ایشان صحبت هایی را انجام دهیم.


در ادامه با طرح سوالاتی از پارمیس سعی کردیم او را به سخن گفتن واداریم، هرچند کودک بی حوصله و خسته بود اما رنگ ها را به زبان فارسی و انگلیسی عنوان کرد (در حالی که مشغول کشیدن یک نقاشی بود.) در ادامه گفتگو پایتخت چند کشور از پارمیس کوچولو پرسیده شد که به درستی پاسخ دادند.

 


مرکز یادگیری سایت تبیان


 

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین