سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
قهرمان سرشناس المپیک ساعتی پیش پس از حضور در مجموعه ورزشی انقلاب با نگهبانان این مجموعه درگیری فیزیکی پیدا کرد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

درگیری قهرمان سرشناس المپیک با نگهبانان مجموعه انقلابقهرمان سرشناس المپیک ساعتی پیش پس از حضور در مجموعه ورزشی انقلاب با نگهبانان این مجموعه درگیری فیزیکی پیدا کرد.


مجموعه ورزشی انقلاب

ساعتی پیش یکی از چهره‌های سرشناس ورزش کشور که سابقه قهرمانی المپیک را دارد با حضور در مجموعه ورزشی انقلاب با مأموران حراست این مجموعه درگیری فیزیکی پیدا کرد.
ماجرا از این قرار است چهره سرشناس وقتی به مجموعه ورزشی انقلاب مراجعه کرد خواستار ورود به این مجموعه شد که مأموران حراست از وی کارت ورود به محوطه را درخواست کردند.
در این لحظات قهرمان المپیک خودش را معرفی کرد و گفت من (...) هستم که نماینده حراست اعلام کرد «من شما را نمی‌شناسم و بهتر است کارت خود را نشان دهید» که این قهرمان المپیک بدون توجه به قوانین و مقررات ورود به مجموعه مسیر منتهی به آکادمی را طی کرد.
وی پس از انجام کار خود مجدداً به حراست برگشت و در این لحظات وقتی با اعتراض نگهبانان به خاطر ورود بی اجازه مواجه شد، با آنها به درگیری فیزیکی پرداخت که برای دقایقی تنش در مقابل درب ورودی ورزشی انقلاب ایجاد شد.
مسئولان حراست مجموعه ورزشی انقلاب پیگیر موضوع هستند و با مراجعه به پزشکی قانونی شدت جراحات وارده به دو نگهبان را مورد بررسی قرار دادند.

بخش ورزشی تبیانمنبع: فارس
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین