سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
آخرین آلبومِ زنده یاد مرتضی پاشایی هم اکنون مراحل پایانی تهیه و تنظیمش را پشت سر می گذارد و تا پیش از نوروز ۹۴ منتشر می شود.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

 «اسمش عشقِ»آلبوم جدید پاشایی

آخرین آلبومِ زنده یاد مرتضی پاشایی هم اکنون مراحل پایانی تهیه و تنظیمش را پشت سر می‌گذارد و تا پیش از نوروز ۹۴ منتشر می‌شود.

بخش هنری تبیان
مرتضی پاشایی


حدود 100 روز از درگذشت مرتضی پاشایی می‌گذرد، اما طرفداران این خواننده جوان بی‌صبرانه منتظرند تا آخرین تلاش‌های مرتضی را در قالب آلبومی تازه بشنوند. مرتضی پاشایی چند سال آخر زندگی خود را مشغول برگزاری کنسرت‌های مختلف بود و کمتر فرصت این را داشت که آثار آهنگسازی شده‌اش را منتشر کند. پاشایی پیش از مرگش اعلام کرده بود که تازه‌ترین آلبومش را در بهمن 1393 منتشر می‌کند اما مرگ این مجال را به او نداد. در حال حاضر عمو و برادرِ مرتضی در حال آماده کردن آخرین آلبوم این خواننده هستند تا پس از اتمام مراحل فنی، این اثر را روانه بازار کنند.

در همین باره ناصر پاشایی پدر مرتضی پاشایی می‌گوید: آخرین آثاری که فرزندم مرتضی خوانده شامل 12 قطعه است که در حال حاضر در حال تنظیم نهایی هستند و تا پیش از نوروز منتشر می‌شوند.

وی ادامه می‌دهد: نام این آلبوم را خودِ مرتضی در زمان حیاتش انتخاب کرده و عنوانش «اسمش عشقِ» است. کارِ تهیه و تنظیم نهایی این آلبوم بر عهده برادرم و پسرم مصطفی است. مصطفی در گذشته سابقه همکاری با مرتضی را دارد و آثاری را با همکاری زنده یاد مرتضی تهیه کرده بود.

پاشایی درباره قطعه‌های این آلبوم می‌گوید: این آلبوم شامل قطعه‌هایی است که مرتضی در زمان حیاتش ساخته و خوانده بود اما مجال انتشارش را نیافت. مرتضی سال‌های آخر عمرش را بیشتر به برگزاری کنسرت پرداخت و نزدیک به 400 کنسرت را مدیریت کرد.

وی در ادامه با اشاره به احتمال حضور مصطفی پاشایی در عرصه خوانندگی ادامه می‌دهد: چندی پیش بود که قطعه «سرت رو برنگردوندی ببینی» با صدای مصطفی پاشایی و به یاد برادرش منتشر شد. این قطعه را مرتضی پاشایی در زمان حیاتش آهنگسازی کرده بود و تنظیمش بر عهده معین راهبر بود.

 نام این آلبوم را خودِ مرتضی در زمان حیاتش انتخاب کرده و عنوانش «اسمش عشقِ» است. کارِ تهیه و تنظیم نهایی این آلبوم بر عهده برادرم و پسرم مصطفی است. مصطفی در گذشته سابقه همکاری با مرتضی را دارد و آثاری را با همکاری زنده یاد مرتضی تهیه کرده بود.

ناصر پاشایی می‌گوید: صدای مصطفی به قدری به صدای مرتضی شباهت داشت که بسیاری گمان می‌کردند این قطعه را مرتضی خوانده است. قطعه «سرت رو برنگردوندی ببینی» از جمله آثاری بود که مرتضی در زمان حیاتش آماده کرده بود، اما با درگذشتش مصطفی این اثر را خواند و به یاد برادرش منتشر کرد.

ناصر پاشایی که از مداحان اهل بیت است درباره حضور فرزندانش در عرصه موسیقی می‌گوید: علاقه دارم که فرزندانم به دنبال استعدادشان بروند. از‌‌ همان زمانی که مرتضی وارد دنیای موسیقی شد همیشه او را تشویق می‌کردم. مرتضی هر آهنگی که می‌ساخت درباره‌اش با من و مادرش مشورت می‌کرد.

وی تاکید کرد:‌‌ همان گونه که از مرتضی حمایت کردیم از حضور مصطفی در عرصه موسیقی هم حمایت می‌کنیم و امیدوارم او هم بتواند در این هنر موفق باشد.


منبع:تسنیم

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین