سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
الان یکی از بازیکنان ما را بازداشت کرده اند به دلیل بدهی و بازیکن دیگری داریم که شنیده ام دنبالش هستند برای بازداشت. مساله اینجاست که ما نمی خواهیم سرنوشتمان مانند برق شیراز، شاهین بوشهر و تیم های اینچنینی شود.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

دستگیری بازیکن لیگ‌برتری بخاطر بدهیالان یکی از بازیکنان ما را بازداشت کرده اند به دلیل بدهی و بازیکن دیگری داریم که شنیده ام دنبالش هستند برای بازداشت. مساله اینجاست که ما نمی‌ خواهیم سرنوشتمان مانند برق شیراز، شاهین بوشهر و تیم های اینچنینی شود.

فوتبال

بچه های تیم بعد از شروع تمرینات وضعیت مالی باشگاه از بنده سوال کردند و من هم حقیقت را گفتم و آنها تصمیم گرفتند تا زمان تعیین تکلیف مالی این تیم بر سر تمرینات حاضر نشوند.

مسعود رضائیان، مدیرعامل تیم نفت‌مسجدسلیمان نظر خود را راجع به اقدام اخیر بازیکنان این تیم بیان می‌ کند: بعد از بازی با تیم تراکتورسازی به بازیکنان تیم استراحت داده بودیم، امروز بعد از سه روز استراحت به تمرینات بازگشتند، سوالی راجع به مسائل مالی تیم از بنده پرسیدند و من هم حقیقت را به ایشان گفتم و آنها نیز تصمیم گرفتند تا زمانی که تکلیف مشخص نشود بر سر تمرینات حاضر نشوند.

رضاییان در مورد حمایت خود از این اقدام بازیکنان گفت: من به سه دلیل به این تصمیم احترام گذاشتم، اول اینکه آنها این تصمیم را به صورت جمعی گرفتند، دوم اینکه آنها مشورت کردند و به این نتیجه رسیدند و سوم هم اینکه بازیکنان این تیم در شرایط مختلف و بسیار سختی به کمک این تیم شتافتند و هرچه ما گفتیم عمل کردند، بازیکنان نفت‌مسجدسلیمان پیش از این غیرت و وفاداری خود را به این تیم نشان دادند، حالا باید ما به حرف آنها احترام بگذاریم. این بچه ها به خواهش و اعتبار ما می‌ آیند و بازی می‌ کنند، به همین دلیل امروز من هم از آنها حمایت می‌ کننم. در شرایط فعلی و با این وضعیت روحی و روانی بردی حاصل نمی‌ شود و فقط با اعتبار افراد بازی می‌ شود.

وی افزود: با این مبالغی که به حساب تیم ما می‌ آید کسی دل و دماغ مبارزه ندارد، البته اسپانسر ما به تعهدات خود عمل کرده است اما با پولی که از اسپانسر می‌ گیریم شاید فقط هزینه مسافرت مان در بیاید. تیم ما چیزی بیشتر از ۵/۳ میلیارد بدهکار است اما مثلا ۲۰۰ میلیون تومان وارد حساب ما می‌ شود، خب، ای کاش آن ۲۰۰ میلیون هم در حساب ما وارد نشود، اینجوری خیلی بدتر است، از آژانس هواپیمایی و هتل در مسجدسلیمان تا بازیکنان و هزینه های جاری باشگاه همه انتظار دارند از آن ۲۰۰ میلیون سهم داشته باشند که معلوم است این پول نه تنها به کسی نمی‌ رسد که فقط اعتبار ما را خراب تر می‌ کند. الان یکی از بازیکنان ما را بازداشت کرده اند به دلیل بدهی و بازیکن دیگری داریم که شنیده ام دنبالش هستند برای بازداشت. مساله اینجاست که ما نمی‌ خواهیم سرنوشتمان مانند برق شیراز، شاهین بوشهر و تیم های اینچنینی شود. نمی‌ خواهیم مهر شکست بر پیشانی مان حک شود. حالا همه این تلاش ها را ما می‌ کنیم و تمام این دوندگی ها را انجام می‌ دهیم اما در نهایت با دو شکست مهر شکست و سقوط را بر پیشانی ما حک می‌ کنند.

وی در پایان گفت: رو راست بگویم که نمی‌ شود به تیمی کمک کرد و به تیمی کمک نکرد. در ضمن اگر قرار باشد کمکی هم انجام شود طبیعی است که شهری مانند مسجدسلیمان که در تاریخ و اقتصاد این مملکت نقش مهمی دارد، باید در اولویت باشد. همانطور که دیشب در برنامه نود گفتم باید قبول کنیم رنسانس ایران از مسجدسلیمان شروع شد.

 

بخش ورزشی تبیانمنبع: صراط

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین