سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
گروهک تروریستی منافقین در ادعایی تکراری و رنگ و رو رفته مدعی وجود مرکز فوق سری هسته ای در ایران شد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

شیطنت مضحک منافقین!گروهک تروریستی منافقین در ادعایی تکراری و رنگ و رو رفته مدعی وجود مرکز فوق سری هسته‌ای در ایران شد.

روهک تروریستی منافقین

گروهک تروریستی منافقین سه‌شنبه مدعی شد که مدارکی را از فعالیت فوق سری هسته‌ای ایران که موازی با برنامه‌های هسته‌ای واقعی این کشور است، در اختیار دارد. به گزارش وبگاه خبری آمریکایی «واشنگتن فری بیکن» شورای به‌اصطلاح مقاومت وابسته به عناصر فراری منافقین سه‌شنبه اعلام کرد مدارک مستندی(!) را یافته که بر اساس آن مکان فوق سری هسته‌ای، تحقیقاتی ایران با سانتریفیوژهای پیشرفته در آنجا قرار گرفته است.

به گزارش امریکن فری بیکن، این گزارش در هنگامه مذاکرات حساس هسته‌‌ای ایران بین ایران و غرب به میان آمده و عناصر منافقین مدعی شده‌اند که ایران یک مرکز نظامی را تحت پوشش مرکز وزارت اطلاعات در زیر زمین بنا کرده است. این وبگاه آمریکایی در گزارش خود تاکید کرد که ادعای منافقین قابل تایید نیست. این گزارش حاکیست، مکان مورد ادعای منافقین لویزان ۳ نام دارد که بر اساس ادعای کذب آن‌ها این مرکز نظامی در شمال شرقی تهران و در اطراف این شهر واقع است.

گروهک منافقین همواره در آستانه مراحل حساس گفت‌وگوهای هسته‌ای دست به حرکات تبلیغاتی زده و سعی می‌کند با ارائه ادعاهای نادرست و کاملا جعلی در روند مذاکرات خلل ایجاد کند

گفتنی است، گروهک منافقین همواره در آستانه مراحل حساس گفت‌وگوهای هسته‌ای دست به حرکات تبلیغاتی زده و سعی می‌کند با ارائه ادعاهای نادرست و کاملا جعلی در روند مذاکرات خلل ایجاد کند.

بخش سیاست تبیان


منبع: الف

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین