سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
این طرح های فوق العاده آسان، جلوه ای خاص به خانه شما می دهند. همراه ما باشید.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

5 تغییر آسان در طراحی منزل


این طرح‌های فوق‌العاده آسان، جلوه‌ای خاص به خانه شما می‌دهند. همراه ما باشید.


1- قاب پارچه‌ای

قاب عکس‌های کهنه را با کشیدن پارچه‌ای چرم‌مانند، متنوع کنید. پارچه را کمی بزرگ‌تر از قاب در نظر بگیرید. روی قاب عکس چسب بمالید و آن را پشت پارچه قرار داده و بچسبانید. اضافه پارچه را از پشت قاب ببرید و با فشار دادن در جای خود ثابت کنید. جای عکس را به شکل x ببرید، پشت قاب برده و چسب بزنید.

5 تغییر آسان در طراحی منزل


2- گلدان رنگ‌شده
از رنگ مخصوص شیشه (ویترای) برای تغییر ظاهر ساده گلدان‌های بلور استفاده کنید. طرح موردنظر را با نوارچسب روی گلدان پیاده کنید. رنگ‌هایی مثل صورتی پررنگ، بنفش و نارنجی را انتخاب و با اسفنج روی قسمت‌های باقی‌مانده بزنید. از گلدان‌ها به‌صورت تک یا یک مجموعه استفاده کنید. برای جلوه بیش‌تر، آن‌ها را جلوی پنجره یا داخل کابینت با رنگ روشن قرار دهید.

5 تغییر آسان در طراحی منزل


3- آینه کاشی شده
قاب آینه را طبق فضای موجود رنگ کنید. دور آینه را دو ردیف کاشی 2.5 سانتی‌متری بچسبانید. برای تزیین کاشی‌های سفید و ساده، از رنگ مخصوص سرامیک استفاده کنید.

5 تغییر آسان در طراحی منزل


4- رومیزی نمدی
برای این رومیزی طرح‌دار، دو تکه نمد قهوه‌ای و نارنجی را مساوی هم ببرید. روی نمد قهوه‌ای دایره‌هایی در اندازه‌های مختلف کشیده و به همان صورت ببرید. نمد قهوه‌ای را رو قرار دهید. دو لایه را با چسب یا کوک دور لبه‌ها به هم وصل کنید.

5 تغییر آسان در طراحی منزل


5- ساعت تخته‌سیاه
از این ساعت برای یادآوری کارها و گذاشتن پیغام‌های خود استفاده کنید. عقربه‌های یک ساعت چوبی را با دقت بردارید. سطح ساعت را رنگ مخصوص بزنید. قبل از وصل کردن عقربه‌ها بگذارید تا کاملاً خشک شود. برای کشیدن اعداد و تصاویر هم از گچ استفاده کنید.

5 تغییر آسان در طراحی منزل

منبع: hamshahrionline.ir

باشگاه کاربران تبیان - ارسالی از: raha52
برگرفته از گروه: تزیینات و دکوراسیون


تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین