سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
بیش از ۱۰۰ هکتار از اراضی ورزشی باز پس گرفته شد و ۱۳ نفر از زمین خواران و افراد سودجو دستگیر شدند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

بازداشت ۱۳ زمین خوار ورزشی

 


بیش از ۱۰۰ هکتار از اراضی ورزشی باز پس گرفته شد و ۱۳ نفر از زمین خواران و افراد سودجو دستگیر شدند.


زمین خوار

دفتر مرکزی حراست وزارت ورزش و جوانان گزارشی را در این زمینه منتشر کرد. در این گزارش آمده است:
 به دنبال فعالیت های تعدادی از افراد سودجو و زمین خوار برای تملک زمین های متعلق به وزارت ورزش و جوانان، واقع در ورزشگاه نقش جهان با اقدامات موثر و پیگیری های مستمر بخش های نظارتی وزارت ورزش و جوانان و با همکاری و پیگیری های دادستان محترم شهرستان برخوار و همچنین با همکاری قابل تقدیر عزیزان نیروی انتظامی شهرستان برخوار و مقامات قضایی استان اصفهان، بیش از ۱۰۰ هکتار از اراضی بزرگ نقش جهان اصفهان از متصرفان پس گرفته شد.
در این ارتباط ۱۳ نفر از تصرف کنندگان با حکم مقام قضایی به اتهام فروش مال غیر، تصرف عدوانی، شناسایی، دستگیر و راهی زندان شدند.بنا بر این گزارش  ۱۰۰ هزار هکتار از اراضی که در حال کشت و بعضا زمین های تجاری به صورت کارگاه های در تصرف زمین خواران بود، باز پس گرفته شده و تجهیزات استخراج آب از چاه های حفر شده نیز جمع آوری شد.
پس از شروع فعالیت دولت تدبیر و امید، تمامی معارضین مورد شناسایی قرار گرفته و روند کشف و مقابله با تخلفات واگذاری ۱۶۰۰ پلاک زمین معوض به معارضین آغاز شد. در این مدت کلیه آرای صادره توسط محاکم قضایی با همکاری دادستان مربوطه و دادگستری استان به نفع دولت و وزارت ورزش و جوانان بوده که ارزش واقعی آنها هنوز برآورده نشده است.

بخش ورزشی تبیان
منبع: پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین