سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به پایان می رسد و آرسن ونگر مقابل تیم ۲ دهه قبل خود قرار می گیرد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

پایان دور رفت لیگ قهرمانان اروپادور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به پایان می‌رسد و آرسن ونگر مقابل تیم ۲ دهه قبل خود قرار می‌گیرد.


 لیگ قهرمانان اروپا

فرداشب (چهارشنبه) آخرین سری از مسابقات دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا با برگزاری 2 مسابقه در انگلیس و آلمان به پایان می‌رسد.
در شهر لندن و ورزشگاه امارات، آرسنال میزبان‌ آ.اس.موناکو است. این مصاف تقابل آرسن ونگر، سرمربی فرانسوی پرسابقه لندنی‌ها با تیمی از وطنش است. وی مقابل حریفی قرار می‌گیرد که زمانی در سال‌های 1987 تا 1994 هدایتش را برعهده داشته است.
آخرین رویارویی دو تیم به یک سال قبل و مسابقات جام اتحاد به میزبانی لندنی‌ها ربط دارد. جدالی که موناکو یک بر صفر با گل رادامل فالکائو برنده شد.
در دیداری دیگر بایرلورکوزن،‌ تیم صنعتی ژرمن‌ها در ورزشگاه بای‌آره‌نا از اتلتیکومادرید استقبال می کند. لورکوزنی‌ها به خوبی به قدرت و توانایی تیم دوم شهر مادرید که توسط سیمئونه هدایت می‌شود، واقف هستند.
آخرین رویارویی این دو حریف به 5 سال قبل مربوط می‌شود که در مسابقات لیگ اروپا دو بار برابر هم صف‌آرایی کردند و هر دو بار نیز به تساوی یک بر یک رسیدند.


 

بخش ورزشی تبیان

 


منبع: سایت یوفا

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین