سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
یکی از بهترین روش ها برای سم زدایی روزانه، نوشیدن یک فنجان از چای های فهرست زیر است که natural news در گزارش اخیر خود به آن ها پرداخته است.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

7 چای عالی برای سم‌زدایی بدن

چای


یکی از بهترین روش‌ها برای سم‌زدایی روزانه، نوشیدن یک فنجان از چای‌های فهرست زیر است که natural news در گزارش اخیر خود به آن‌ها پرداخته است.


چای باباآدم:

این گیاه می‌تواند ایمنی بدن را تقویت و نیز خون را تصفیه کند. همچنین می‌تواند کارکرد کبد و هضم را بهبود بخشد و به بدن در پاک کردن خودش از سموم، کمک موثری داشته باشد. یک فنجان چای این گیاه به‌طور روزانه شما را پاکیزه و سرشار از احساس خوب خواهد کرد.

چای فلفل قرمز:

مردم بسیاری از فلفل قرمز به دلیل فواید سالم و شناخته شده آن در رژیم غذایی خود استفاده می‌کنند. همچنین این ادویه را مستقیماً بر روی غذای خود اضافه می‌کنند؛ اما هنگامی‌که به‌عنوان چای جوشانده شود، می‌تواند بدن را تصفیه کرده و نیز انرژی لازم برای داشتن یک روز خوب را برای شما به ارمغان آورد.

چای کاسنی:

کاسنی با افزایش تولید شیره معده که سیستم هاضمه بدنتان را سرعت بخشیده و سرعت خروج سموم و دیگر مواد ناخواسته در سراسر بدنتان را با اثربخشی بیشتری بالا می‌برد، گزینه مناسبی برای سم‌زدایی جسمتان است. این گیاه به کاهش وزن نیز کمک می‌کند.

کاسنی با افزایش تولید شیره معده که سیستم هاضمه بدنتان را سرعت بخشیده و سرعت خروج سموم و دیگر مواد ناخواسته در سراسر بدنتان را با اثربخشی بیشتری بالا می‌برد، گزینه مناسبی برای سم‌زدایی جسمتان است.

 

چای گشنیز:

این گیاه تندمزه، تنها مخصوص غذاهای مکزیکی نیست، بلکه می‌تواند به‌عنوان چای نیز استفاده شود. گشنیز مانند کاسنی با عمل کردن بر روی سیستم هاضمه می‌تواند بدم را سم‌زدایی کند؛ بنابراین با مصرف روزانه این نوع چای، فواید این سبزی برای از بین بردن سموم بدن را از دست ندهید.

چای قاصدک:

گل قاصدک با بالا بردن میزان آنزیم‌هایی که تأثیر سم‌زدا بر بدن دارند، به تصفیه بدن کمک می‌کند. این گیاه، همچنین نقش موثری در بیرون راندن کارسینوژن یا مواد سرطان‌زا از بدن دارد.

چای
 

چای شنبلیله:

این چای برای کسانی که از نفخ شکم یا سوءهاضمه رنج می‌برند، گزینه مناسبی است؛ زیرا کارآمدی دستگاه معده‌ای و روده‌ای را بهبود می‌بخشد و نه‌تنها بدن را سم‌زدایی می‌کند، بلکه برای مشکلات هضم نیز مناسب است. همچنین فشارخون را پایین می‌آورد و التهاب را کاهش می‌دهد.

چای سیر:

سیر، معمولاً به دلیل خواص طبی، مورداستفاده قرار می‌گیرد، اما هنگامی‌که به‌عنوان چای نوشیده شود، اثر فوق‌العاده‌ای برای تصفیه بدن و تأمین مواد مغذی لازم و نیز سلامت و کارکرد کبد دارد.
منبع: salamaneh.com

باشگاه کاربران تبیان - ارسالی از: mo_1443
برگرفته از گروه: نوشیدنی و دسرها

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین